uaru☎: +38(067) 503-86-00, +38(067) 412-70-77

Найбільший асортимент виробів з каменю , сучасне ЧПУ обладнання , постійне впровадження інновацій , дворівневий контроль якості , професійна команда дозволяють нам зруйнувати стереотипи в камнеобработке і тим самим розширити межі творчості архітекторів і дизайнерів.

Часті питання (FAQ)

1. Оплата
Оплата готівкою та безготівкою
2. Доставка
Доставка по всій території України, країн СНД та Європи обговорюється персонально!
3. Як зробити замовлення?
Зателефонувати на будь-який з контактних телефонiв, написати на пошту, в скайп.
4. Що таке природний камінь?
Природний камінь видобувається із землі, його використовували протягом багатьох тисяч років, як будівельні матеріали та декоративні аксесуари. Ці продукти включають граніт, мармур, вапняк, травертин, сланець, кварцит, піщаник, онікс та інші. Вони більше ніж просто каміння, природний камінь відбирається з найкращих, найперспективніших родовищ, з найкращими декоративними властивостями та гарною міцністю. Вироби з природного каменю відрізняються за складом, кольором, текстурою. Це надає клієнту можливiсть вибору унікального, відмінного дизайну.
5. Де використовується натуральний камінь?
У минулих епохах природний камінь використовувався, головним чином, для великомасштабного будівництва: замки, церкви та урядові будівлі. Він також був використаний для будівництва доріг та пам'ятників. В наш час спостерігається зростаюча тенденція використання природного каменю майже в усіх сферах будівництва. Вiн цiнується не тільки за свою зносостійкість і довговічність, але й за неповторнi, створенi самою природою, ексклюзивнi текстури. Найчастiше застосувують натуральне камiння для пам'ятникiв, парканiв, для фундаменту, плитки з природного каменю для облицювання стін та підлоги, для сходiв, схiдцiв, балюстрад, фасадiв, ванних кімнат, камінiв, стільниць, фонтанiв у ландшафтному дизайні та ін.
6. Чому я повинен використовувати натуральний камінь у своєму домi?
Натуральний камінь цінується за красу, почуття умиротвореностi та спокою, яке він створює. Але є багато практичних переваг для його використання у Вашому домі. Вироби з природного каменю довговічніші, нiж вироби зi штучних  матерiалiв, вони слугують протягом багатьох десятиліть, з мінімальним обслуговуванням. У використаннi природнього каменю вiдсутнi проблеми, пов'язанi з впливом шкідливих хімічних речовин у будинку, або з викидами у навколишнє середовище у процесі виробництва чи утилізації. Навіщо інвестувати час і гроші в штучну копію каменю. Кожен вирiб з каменю - це картина, яка малюється самою природою. Натуральне каміння є природним матеріалом, а всі штучні продукти, завдяки рукам людини, просто намагаються бути схожими на текстуру та міцність каменю.


Тел.: +38(067)503-86-00, +38(067)412-70-77 
Факс: +38(041) 362-13-77 
E-mail: egrinishin@gmail.com
Skype: g-stone.com.ua