uaru☎: +38(067) 503-86-00, +38(067) 412-70-77

Найбільший асортимент виробів з каменю , сучасне ЧПУ обладнання , постійне впровадження інновацій , дворівневий контроль якості , професійна команда дозволяють нам зруйнувати стереотипи в камнеобработке і тим самим розширити межі творчості архітекторів і дизайнерів.

Каміни,портали з каменю

 Унікальне, високотехнологічне обладнання відомих  італійських компаній з числовим програмним забезпеченням, чотирьох та п'яти- координатні цифрові обробні центри дозволяють компанії G-STONE виготовляти складні (ексклюзивні) вироби з натурального каменю. Компанія виготовляє продукцію з українського природного каміння та відомих світових родовищ – Італії, Іспанії, Греції, Туреччини, Єгипту, Індії. Натуральний (природний) камінь, завдяки притаманним йому властивостям - це ідеальний матеріал для виготовлення камінiв,  якi являються популярними елементами в інтер'єрі будинку.

 

 У створенні проектів камінів, дизайнерами компанії враховуються традиційні i класичні розробки та застосовуються сміливі, сучасні рішення. Обладнання підприємства дозволяє втілювати в натуральне камiння будь-які найскладніші, сучасні, дизайнерські ідеї та рішення. 

 

 Для їх виготовлення використовуються різні види природного каменю. Кам'янi портали будь-яких типів та складності з граніту, лабрадориту, мармуру, оніксу надають камінам ексклюзивності, неповторності. Різноманітність кольору мармуру, текстури граніту, переливiв i відтінків оніксу- зачаровують у виготовлених виробах.

 

 На виробництві компанії виготовлять ексклюзивний портал каміну, функціональні та декоративні кам'яні полиці, інкрустацію плиткою, різноманітний різьблений орнамент та декоративні елементи натурального каменю. Монументальність та граціозність, міцність та довговічність, тепло та спокій випромiнюють унікальнi вироби, виготовленi нашими майстрами.  Декоративні та різьблені елементи приховують димар, створюють естетичний вигляд, підкреслюють цілісність конструкції.

 

  Замовник може розмістити замовлення на індивідуальне виготовлення каміна за своїми ескізами або купити готовий камін із колекції компанії. З урахуванням побажань, дизайнери-проектувальники розроблять клієнту персональний проект. Майстри компанії підберуть фактуру, кольорову гаму каменю, виготовлять та встановлять камін у будинку  замовника, втілять усі мрії та ідеї в життя.


Тел.: +38(067)503-86-00, +38(067)412-70-77 
Факс: +38(041) 362-13-77 
E-mail: egrinishin@gmail.com
Skype: g-stone.com.ua