uaru☎: +38(067) 503-86-00, +38(067) 412-70-77

Найбільший асортимент виробів з каменю , сучасне ЧПУ обладнання , постійне впровадження інновацій , дворівневий контроль якості , професійна команда дозволяють нам зруйнувати стереотипи в камнеобработке і тим самим розширити межі творчості архітекторів і дизайнерів.

Барельєфні роботи

 Сучасним, затребуваним видом архітектурного оздоблення житлових будівель, споруд та комплексів являється рельєфна, монументально-декоративна скульптура з натурального каменю. Неповторну розкіш архітектурного оздоблення будівель і споруд, яскраву виразність, декоративність фарб і форм надає скульптурне різьблення.

 

 Унікальне обладнання компанії G-STONE дозволяє виготовляти з натурального каменю високохудожні різьблені барельєфи (bas-relief фр. — «низький рельєф»)  - коли центральна фігура композиції незначно (менше половини об'єму) виступає над площиною виробу.

 

  Більш динамічнiше і емоційніше виглядають горельєфи (haut-relief фр.або high-relief англ. – «високий рельєф»). Центральні фігури та елементи виготовлених композицій виступають із фонової площини каменю більш як на половину об'єму, а деякі деталі навіть можуть не стикатися з нею. В давнину цей вид скульптури носив найменування "зображення впівплоті" або "кругла статуя".

 

 Для обрамлення елементів архітектурної споруди компанія виготовляє різьблені фризи (frise фр.). Вони є складною композицією багатофігурних сцен, пейзажів, орнаменту у вигляді декоративної горизонтальної стрічки або смуги, колони з різьбленого каменю.

 

 Компанія виконує повний спектр різноманітних послуг будь-якої складності з виготовлення, монтажу рельєфної скульптури та різьблених декоративних композицій (атланти, каріатиди, фризи, фронтонні групи) — проектування, створення моделі, виробництво в камені, монтаж різьблених орнаментів та скульптурних форм у замовника.  Це можуть бути авторські роботи скульпторів компанії або роботи, виконані за ескізами замовника. Сировиною для скульптурного різьблення та рельєфної роботи на виробництві підприємства є мармур, піщаник, граніт, лабрадорит з України, Греції, Іспанії, Туреччини, Італії, Єгипту, Індії та інших відомих світових родовищ.

 

 Унікальні різьблені барельєфи, виготовлені нашою компанією, прикрасять фасади житлових та громадських будівель, нададуть урочистості та монументальності меморіальним комплексам. Клієнт може купити різьблений барельєф із колекції компанії або розмістити замовлення на його виготовлення. Різьблені фризи та капітелі колон різноманітної колірної гами та текстури натурального каменю гармонійно та витончено впишуться в екстер'єр фасаду, збагатять інтер'єр внутрішніх приміщень, підкреcлять витонченiсть смаку власника.


Тел.: +38(067)503-86-00, +38(067)412-70-77 
Факс: +38(041) 362-13-77 
E-mail: egrinishin@gmail.com
Skype: g-stone.com.ua