uaru☎: +38(067) 503-86-00, +38(067) 412-70-77

Найбільший асортимент виробів з каменю , сучасне ЧПУ обладнання , постійне впровадження інновацій , дворівневий контроль якості , професійна команда дозволяють нам зруйнувати стереотипи в камнеобработке і тим самим розширити межі творчості архітекторів і дизайнерів.

Підлоги з мармуру

 У громадських та приватних закладах облицювання підлог каменем має багатовікові звичаї. В даний час застосовуються різноманітні способи облицювання підлог, які можуть підійти для будь-якого інтер'єру- від класичного стилю до стилю "хай-тек": укладання мармурової підлоги з каменю (з малюнком або однотонного), укладання спеціально зістареного каменю, укладання підлог мармуром із найскладнішим малюнком.

Галерея фото: мармурові підлоги

Мраморный пол Мраморный пол Мраморный пол Мраморный пол Мраморный пол Мраморный пол Мраморный пол Мраморный пол Мраморные полы Мраморные полы Мраморные полы Мраморные полы Мраморные полы Мраморные полы Мраморные полы Мраморные полы Мраморные полы Пол из мрамора Пол из мрамора Пол из мрамора Пол из мрамора Пол из мрамора Пол из мрамора Пол из мрамора Пол из мрамора Пол из мрамора Пол из мрамора Мозаика из мрамора Мозаика из мрамора Мозаика из мрамора Мозаика из мрамора Мозаика из мрамора Мозаика из мрамора Мозаика из мрамора Мраморный пол Мраморный пол Мраморный пол Мраморный пол Мраморный пол Мраморный пол Мраморный пол Мраморный пол

Для укладання підлоги мармуром застосовуються або плитка стандартного розміру, або слеби (розкрій проводиться за індивідуальними формами і розмірами). Безпосереднім плюсом укладання підлог з мармуру вважається можливість їх розкрою за заданими параметрами. Метод під назвою «розкрита книга» прикрашає та суттєво посилює природний візерунок каменю, при цьому можна отримати на підлозі щось схоже на килим.

 

Підлога з мармуру із застосуванням мозаїки
 Більш складним за технологією методом укладання мармурової підлоги вважається застосування мозаїки, комбінація мармурової підлоги з бордюрами та панно з каменю. Подібні варіанти дозволять отримати ідеальний декоративний ефект. Для кімнат, де важливо зберегти протиковзкі властивості (наприклад, це може бути басейн), застосовується мармурова плитка з обробкою поверхні: зістарена, шліфована,термооброблена. Великою перевагою підлог з мармуру вважається можливість переполірування, реставрації, а також повернення початкового вигляду, що дозволить зберегти та експлуатувати підлогу протягом багатьох років. Але для здійснення подібної можливості мармурові підлоги  мають бути виготовлені з високою якістю та з урахуванням сучасних технологій. Природний камінь, як матеріал для укладання підлог являється,порівняно з іншими матеріалами, «вічним». Термін його використання стане рівним терміну експлуатації будинку, де він був укладений.

 Побачивши весь багатий асортимент підлог з природного каменю, користувачі часто вибирають саме мармурові підлоги i на те є закономірні причини. Саме природне каміння може створити у вашому будинку затишну атмосферу, а також зробити інтер'єр виразнішим.
Природний камінь – це різносторонній матеріал, за бажанням можна підібрати варіант абсолютно будь-якого відтінку, з найрізноманітнішими візерунками та переливами. Підлоги з мармуру не так вже й дорого коштують. Якщо раніше вони вважалися предметом розкоші, то зараз вони можуть опинитися  в будь-якому інтер'єрі.  На сайтi нашої компанiї ви зможете їх замовити.

Скільки коштують підлоги з мармуру?

 Розглядати вартість можна тільки при врахуванні різних обсягів робіт: складності обробки, виду підібраного каменю. Подібні чинники відіграють велику роль.

 Мармурові підлоги, укладені нашими фахівцями, зможуть прослужити вам багато років. Подібна покупка принесе вам позитивні емоції.


Як слід доглядати за мармуровими підлогами?
 Якщо у вашій квартирі укладені мармурові підлоги, то ви замислитеся над тим, як на максимально тривалий термін можна зберегти їхній початковий вигляд.
 В реальності це буде просто. Мармурові підлоги потрібно просто час від часу мити і чистити від бруду, не допускаючи розсiчень. Щоб підлоги з мармуру виглядали гідно, достатньо протирати їх губкою або вологою ганчіркою. Можна, за необхідності, застосовувати миючі засоби та миючі речовини. На сьогоднішній день можна знайти спеціальну побутову хімію для мармурової підлоги. Такі підлоги, якщо їх належно доглядати, збережуть свій початковий вигляд надовго.


Тел.: +38(067)503-86-00, +38(067)412-70-77 
Факс: +38(041) 362-13-77 
E-mail: egrinishin@gmail.com
Skype: g-stone.com.ua