uaru☎: +38(067) 503-86-00, +38(067) 412-70-77

Найбільший асортимент виробів з каменю , сучасне ЧПУ обладнання , постійне впровадження інновацій , дворівневий контроль якості , професійна команда дозволяють нам зруйнувати стереотипи в камнеобработке і тим самим розширити межі творчості архітекторів і дизайнерів.

СтаттI

Онікс – ексклюзивний камінь.

Онікс – ексклюзивна порода каменю структура якої складається з шарів халцедону (агату), що чергується з прямими шарами карбонатів (арагоніту, кальциту) різних відтінків та зернистості. Виробничий онікс, це по суті - агат із шарами різного кольору, плоскопаралельними, білого, темно-сірого або чорного відтінків.


 

 

Мармурові підлоги

Ніхто не заперечуватиме, що гарна підлога з натурального каменю - один з головних елементів інтер'єру приміщення. Природна краса підлоги, викладеної майстрами - заворожує погляд. Ретельно підібраний за малюнком та ескізами художника-дизайнера мармур, вміло укладений на підлогу майстром, без перебільшення, стає витвором мистецтва.


 

 

Каміни, портали з природного каменю

Каміни – це домашнiй затишок, джерело тепла, комфорту, ознака витонченого, вишуканого смаку власника в будь-якому котеджi чи заміському будинку. Багатьма магічними властивостями їх наділяють . Місце стихії Вогню, символ розкоші та спроможності, предмет оздоблення та данина традиціям – лише мізерна частина характеристик, які притаманнi камiну- чудовому предмету в інтер'єрi.


 

 

Натуральний камінь в інтер'єрі ванних кімнат

Природний камінь вважається найкращим будівельним матеріалом. Його незмінність властивостей, внутрішня краса, у поєднанні з властивостями міцності, завжди привертали увагу людини. Сучасний будівельний ринок переповнений найрізноманітнішими будівельними матеріалами, більшість яких створенi руками людини.


 

 

Все про граніт

Граніт - це гірська порода, яка утворилася після виверження вулкану та протікання магми в ущелини земної кори на велику глибину. Магма, яка повільно охолоджувалась в надрах землі під великим тиском викристалізувалась та утворила граніт. Бувають такi гранітні породи: граніти, габро, діорити, сієніти, моноцити, лабрадорити, гранітогнейси, тішеніти та інші.


 

 

Скульптури з натурального каменю

Кожна скульптура з каменю, яка створена нами - є справжнім витвором сучасного мистецтва. Такі скульптури із природного каменю будуть слугувати столiттями. Вони допоможуть гармонійно доповнити як внутрішній простір приміщень, так і територію довкола житлового будинку чи іншої будівлі. Скульптури з натурального каменю придають будiвлi виграшний вигляд i створюють потрібні акценти


 

 

Сходи та сходини з мармуру

Сходи були придумані людиною ще в далекi часи і досі використовуються для легкого подолання відстанi вгору або вниз. Сходини з натурального каменю будуть служити Вам вічно, так як природний кам'яний матеріал не піддається руйнуванню протягом довгих століть i має величезну міцність,


 

 

Сходи i сходинки із граніту та лабрадориту

Хороші сходи повиннi бути міцними і надійними, зручними і красивими. Саме цими якостями надiленi сходи з граніту- довговічністю і силою від природи, адже граніт, як природний матеріал, є найтвердішою щільною гірською породою. Граніт складається з кварцу, слюди, польового шпату.


 

 

Гранітні сходини - вигідне рішення для житлової та адміністративної будівлі.

Натуральний камінь був у ціні завжди. У наш час з цього природного матеріалу виготовляють стільниці, підвіконня та сходини. Гранітнi сходини часто використовуються для створення приємного естетичного вигляду у громадських та адміністративних будівлях. Натуральний камінь має гарні експлуатаційні якості, завдяки чому вироби з нього здатні прослужити протягом тривалого часу та чудово протистояти атмосферним явищам та великим навантаженням.


 

 

Укладання гранітної бруківки

Сучасна галузь будівництва передбачає широкий вибір різноманітних матеріалів для благоустрою міських площ та присадибних ділянок. Чому вибирають саме гранітну бруківку? Граніт має максимально тверду та міцну структуру, мінімальне водопоглинання та стирання.


 

 

Страницы:    123  далее >


Тел.: +38(067)503-86-00, +38(067)412-70-77 
Факс: +38(041) 362-13-77 
E-mail: egrinishin@gmail.com
Skype: g-stone.com.ua