uaru☎: +38(067) 503-86-00, +38(067) 412-70-77

Найбільший асортимент виробів з каменю , сучасне ЧПУ обладнання , постійне впровадження інновацій , дворівневий контроль якості , професійна команда дозволяють нам зруйнувати стереотипи в камнеобработке і тим самим розширити межі творчості архітекторів і дизайнерів.

Колони з натурального каменю

 

Особливе місце в сучаснiй архiтектурi  займають колони в заміських будинках і котеджах, в оздобленнi внутрішнього інтер'єру холiв, віталень. Візуально змінюючи пропорції фасадів, вони надають їм урочистості, монументальності. Внутрішні приміщення, завдяки колонам, зонуються, служать конструктивним та декоративним елементом сходів або в місцях прокладання комунікацій, у вигляді облицювання. Колони прикрашають каміни, дверні, віконні та арочні отвори.

 

 Компанія G-STONE виконує роботи з виготовлення класичних типів колон з натурального каменю України та інших відомих світових родовищ: Греції, Туреччини, Італії, Іспанії, Єгипту, Індії.

 

 Потужні та лаконічні, витончені та розкішні, насичені скульптурними деталями коринфські колони будь-яких розмірів, з різних сортів та видів граніту i мармуру дозволяє виготовляти унікальне обладнання нашої компанії. За бажанням замовника колони можуть виготовлятися класичні, конусні або з ентазисом- потовщенням у середній його частині; гладкою поверхнею або прикрашеною поздовжніми жолобками-канелюрами із заокругленням біля торця, витонченою або суворою різьбленою основою (базою). Капітелі колон виготовляються точеними або різьбленими, з різноманітними декоративними елементами  квітів та листя, скульптурними спіралями (волютами) перехопленими стрічками.

 

 Для прикраси фасадів, будинків та котеджів на виробництві компанії можна замовити напівколони (капітелі), пілястри округлої та плоскої форми, що виступають зі стіни. Вони можуть виготовлятися з мармуру, граніту, оніксу; збагатять внутрішній інтер'єр приміщень, прикрасять портал каміна, арки. Фрагменти колон виготовлених з мармуру, оніксу, граніту  можуть бути підставою стільниць, опорою світильників, підставкою під різьблені вазони, скульптури, малі архітектурні форми.

 

 Компанія виробляє вироби будь-якої складності за ескізами замовника або авторськими розробками архітекторів та скульпторів компанії.  Високохудожнє виконання елементів, деталей колон і капітелів різьбленим оздобленням, різноманітність колірної гами натурального каменю  нададуть  виразність, витонченість фасаду, гармонійно впишуться в інтер'єр внутрішніх приміщень.


Тел.: +38(067)503-86-00, +38(067)412-70-77 
Факс: +38(041) 362-13-77 
E-mail: egrinishin@gmail.com
Skype: g-stone.com.ua