uaru☎: +38(067) 503-86-00, +38(067) 412-70-77

Найбільший асортимент виробів з каменю , сучасне ЧПУ обладнання , постійне впровадження інновацій , дворівневий контроль якості , професійна команда дозволяють нам зруйнувати стереотипи в камнеобработке і тим самим розширити межі творчості архітекторів і дизайнерів.

Церковна тематика

 З часу народження християнства традиційно виготовлялися  різьблені ікони, кіоти, престоли та іконостаси з каменю, які обкладалися, прикрашалися дорогоцінними металами та камінням. На Русі з 14 -15 століть у церквах та храмах різьблені кам'яні ікони, іконостаси, предмети внутрішнього оздоблення поступово витісняються різьбленими виробами з дерева.

 

 Компанія G-STONE- один із лідерів каменеобробки на ринку. Сучасне унікальне обладнання дозволяє виконувати роботу із природного каменю будь-якої складності. Компанія тривалий час працює над виробництвом церковного оздоблення церков та храмів, виготовлення різьблених іконостасів, підлогових та настінних кіотів, престолів та тетраподів із мармуру, граніту та оніксу.

 

 У своїй роботі художники та скульптори компанії, зберігаючи наступність поколінь, суворо дотримуються стародавніх церковних канонів. Розробляючи проект, вони зберігають стилістику та зв'язок сучасних видів іконостасу з рисами пізніх форм: багатоярусних, насичених позолоченим хитромудрим різьбленням, з простими за формою, стриманими давньоруськими іконостасами, що несуть ранні візантійські традиції.

 

 Майстрами компанії виготовляються та встановлюються різні іконостаси з мармуру, граніту, оніксу. З урахуванням тонкощів мистецтва різьблення по каменю, вони стають унікальною прикрасою православних храмiв. Складний, величний, в той же час, витончений  іконостас-центр, душа храму, обрамлення- вiн вiдділяє основну вівтарну частину храму. Iконостаси можуть виготовлятися у різних художніх стилях: у давньоруському,  візантійському, ампір, бароко, модерн, або у змішаному стилi.

 

Архітектурний образ церкви, храму диктує стиль, формує єдиний ансамбль з різьбленого іконостасу, підлогових та настінних кіотів, колон, стін і куполів, прикрашених настінним розписом, різьбленими фризами та капітелями.  У храмах та церквах, що будуються, можуть бути виготовлені типові, різьблені іконостаси з мармуру. Вони складаються з декількох елементів, які майстри компанії  збирають в єдину конструкцію, безпосередньо на місці установки.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                           

  З іконостасом для храму компанія  комплексно виготовляє кіоти та аналої для ікон, аналогічні за стилем престоли, свічкові ящики, кліроси, тетраподи, купелі, лави, різьблені меблі та інше церковне начиння з натурального каменю. Клієнт компанії може розмістити замовлення на проектування, виготовлення та встановлення мармурової або гранітної каплиці, домашнього іконостасу, кіотів. Компанія за ескізами замовника може виготовити церковне начиння будь-якої складності, з будь-яких видів, типів та кольорової гами природного каменю.


Тел.: +38(067)503-86-00, +38(067)412-70-77 
Факс: +38(041) 362-13-77 
E-mail: egrinishin@gmail.com
Skype: g-stone.com.ua

Материалы по теме