uaru☎: +38(067) 503-86-00, +38(067) 412-70-77

Найбільший асортимент виробів з каменю , сучасне ЧПУ обладнання , постійне впровадження інновацій , дворівневий контроль якості , професійна команда дозволяють нам зруйнувати стереотипи в камнеобработке і тим самим розширити межі творчості архітекторів і дизайнерів.

Малі архітектурні форми

 Oстаннім часом спостерігається відродження традицій класичної садово-паркової архітектури. Власники заміських будинків та котеджів більше уваги власники приділяють ландшафтному дизайну своїх ділянок. Витончена ротонда (rotundus лат., rotonda іт. — круглий) або альтанка увінчана куполом, романтичний бельведер (belvedere іт. — прекрасний вигляд) і перголи з мармуру або граніту комплексно формують архітектуру парків та скверів. У створенні гармонійного середовища природного ландшафту значну роль виконує пропорційність малих архітектурних форм. Садові лавки, столи та лавочки, містки, фонтани та світильники, вазони та стилізовані фігури тваринного світу  з натурального каменю доповнюють та збагачують ландшафт непорушною пластикою, переливами кольору та лаконічністю форм.

 

столик из гранита с барельефом герб из гранита скамейка из гранита радиусная лавка из гранита гранитные лавки гранитная скамейка лавочка из камня именной герб из мрамора

 Компанія G-STONE виконує розробку проектів, виробництво та монтаж елементів монументально-декоративної скульптури, малих архітектурних форм із натурального каменю України та інших відомих світових родовищ Греції, Туреччини, Італії, Іспанії, Єгипту, Індії. Унікальне обладнання компанії дозволяє виконувати будь-яку складність роботи з обробки природного каменю.

 

Окрім легких, витончених альтанок і ротонд, властивих садово-парковій архітектурі, компанія виготовляє ексклюзивні арочні або плоскі містки з різьбленими поручнями та точеними балясинами з каменю. В нашому асортиментi є безліч ексклюзивних фонтанів, вазонів, квітників, світильників з мармуру, граніту та оніксу, різноманітні лавки  з граніту, вази та iншi авторської роботи скульпторів компанії. Замовник може підібрати та купити з колекції компанії будь-які вироби з каменю малих архітектурних форм та садово-паркового мистецтва.

 

 Захист парадного входу заміського котеджу від палючого сонця може виконати конструкція перголи, виготовлена з витончених іонічних колон і набірної системи секцій арок та поперечних балок, що повторюються. Замовник може купити різьблені стилізовані фігури тварин, скульптури міфічних персонажів, виконаних з різних порід натурального каменю.

 

 Практично будь-які малі форми можуть бути виготовлені за ескізами замовника на виробництві компанії — столи та лавочки, вази, напівколони та декоративні стовпи з будь-якого виду каменю. Скульптори-дизайнери компанії, з урахуванням побажань замовника, розроблять проект різьбленого герба з каменю, який прикрашатиме фасад або  ворота, підкреслюючи статус та спроможність власника.


Тел.: +38(067)503-86-00, +38(067)412-70-77 
Факс: +38(041) 362-13-77 
E-mail: egrinishin@gmail.com
Skype: g-stone.com.ua