uaru☎: +38(067) 503-86-00, +38(067) 412-70-77

Найбільший асортимент виробів з каменю , сучасне ЧПУ обладнання , постійне впровадження інновацій , дворівневий контроль якості , професійна команда дозволяють нам зруйнувати стереотипи в камнеобработке і тим самим розширити межі творчості архітекторів і дизайнерів.

Плита гранітна модульна, облицювальні плити з каменю

Розміри гранітних модульних плит  Облицювальні плити зі стандартними розмірами (600х600, 600х300, 500х500, 400х300 і т.д.) і фіксованою товщиною (10, 15, 20, 30, 40 ,50 мм.) – називаються модульними.

 Завдяки своїм технічним властивостям: довговічності, волого та морозостійкості, міцності, низькому стиранню, неповторному художньому малюнку природного каменю та легкості у догляді модульна плита- є незамінним матеріалом для оздоблення фасадів i будівель. Бучардування або термообробка надають поверхні плити антиковзкі властивості i застосовується для укладання тротуарів та алей.

 Прайс на плитку з граніту

 

Варіанти обробки плитки з натурального каменю:

* Термообробка- один з найпопулярніших варіантів обробки гранітної плитки, тротуарна гранітна плита з каменю обпалюється вогнем, що надає граніту шорстку поверхню, і тим самим забезпечує нековзний ефект на сходах, доріжках і т.д..

 

* Поліровка граніту також є дуже популярним способом обробки поверхні плит із природного каменю. Використовується в основному для фасадів, цоколів будівель, для інтер'єрiв вокзалів та аеропортів, станцій метро, ​​магазинів тощо.

 

* Бучардування – Обробка граніту відбувається молотками. На виробництві встановлена ​​Італійська лінія Pellegrini саме для обробки граніту бучардою. Є великий вибір фактур поверхні бучардованого граніту, що досягається підбором молотків для бучарди. Бучардовані гранітні плити використовуються, як для вхідних груп, площ, тротуарів так і для фасадів і цоколів будівель. Бучардована плитка із граніту  має підвищений блиск, оскільки обробка молотками розкриває мінерали, на відміну від обробки гранітної плитки вогнем.

 

* Антик або обробка алмазними щітками гранітних плит надає архітекторам можливiсть на пошук додаткових відтінкiв та фактур. Даний спосіб обробки гранітної плитки дає ефект «під старовину» або, так званий, античний стиль.

 

* Лощена гранітна плитка або неповне полірування, iншим словом «коростишiвська» обробка плитки із граніту. Дає можливість використовувати таку гранітну плитку на відкритих майданчиках, терасах, сходах, оскільки є менш слизькою, ніж полірована. Але все ж таки залишається досить слизькою при дощі та снігу, радимо спеціальну хімічну антиковзну обробку або наносити на неї заздалегідь фрезеровані антиковзкі смуги.

 

* Резинатура (обробка граніту смолою), застосовується за бажанням замовника для обробки каменю з великими та глибокими тріщинами, зміцнення каменю та покращення якості полірування. Також посилює глибину полірування гранітної плитки та слебів, дає додатковий захист від зовнішніх погодних факторів. Для більшості гранітів Українських родовищ немає потреби в такiй обробцi, в основному це підходить для лабрадоритів, Дідковицького родовища або будь-яких інших плит із природного каменю, які мають дрібні тріщини або «січку».

 

* Фрезерована плитка з каменю, граніту, мармуру - сучасний та дуже цікавий спосіб обробки природного каменю. Фрезерування по каменю, виробництво тривимірних виробів на ЧПУ, для оздоблення стін, підлог. Фрезерована обробка граніту, мармуру, травертину дозволяє створити унікальний дизайн об'єкта. Фрезерована кам'яна плита ідеально вписується в сучасний дизайн, застосовується для майданчиків перед міськими елітними висотками, аеропортами, котеджами. З її допомогою можна створювати фасади в стилі хай-тек, так і зробити чудовий фриз з натурального каменю, наприклад, для фасаду з травертину в класичному стилі. Фрезерована гранітна плитка незамінна в тих випадках, коли потрібно підвищити коефіцієнт тертя або антиковзкий ефект, наприклад, спуск з пандуса.

 

* Тактильна плитка із граніту або Тактильні покажчики з граніту - це наземні інформаційні покажчики, які застосовуються для людей з обмеженим зором по всьому світу. Ми виробляємо дорожні та підлогові тактильні покажчики із граніту. Види тактильної плитки з каменю: напрямні покажчики (подовжні, діагональні, попереджувальні), квадратні, конусоподібні і т.д. Тактильна тротуарна плитка з каменю має протиковзку фактуру поверхні.

 

гранитные модульные плиты гранитные модульные плиты гранитные модульные плиты гранитные модульные плиты гранитные модульные плиты гранитные модульные плиты гранитные модульные плиты гранитные модульные плиты гранитные модульные плиты гранитные модульные плиты гранитные модульные плиты гранитные модульные плиты гранитные модульные плиты гранитные модульные плиты гранитные модульные плиты гранитные модульные плиты гранитные модульные плиты гранитные модульные плиты гранитные модульные плиты гранитные модульные плиты гранитные модульные плиты гранитные модульные плиты гранитные модульные плиты гранитные модульные плиты гранитные модульные плиты гранитные модульные плиты гранитные модульные плиты гранитные модульные плиты гранитные модульные плиты гранитные модульные плиты гранитные модульные плиты гранитные модульные плиты гранитные модульные плиты гранитные модульные плиты гранитные модульные плиты гранитные модульные плиты гранитные модульные плиты гранитные модульные плиты гранитные модульные плиты гранитные модульные плиты гранитные модульные плиты гранитные модульные плиты гранитные модульные плиты гранитные модульные плиты гранитные модульные плиты гранитные модульные плиты гранитные модульные плиты гранитные модульные плиты гранитные модульные плиты гранитные модульные плиты гранитные модульные плиты гранитные модульные плиты гранитные модульные плиты гранитные модульные плиты

 

 Властивості граніту

 Граніт завдяки своїм технічним властивостям: довговічності, вологостійкості та морозостійкості, міцності, низького стирання, неповторним художнім малюнком природного каменю та легкості у догляді - є незамінним матеріалом при обробці фасадів будівель, вхідних груп та цоколів. Бучардування або термообробка надають поверхні антиковзких властивостей, що не замінно для укладання тротуарів і алейок.

 

 Технології

Наявність високотехнологічного, сучасного обладнання відомих зарубіжних фірм у компанії G-STONE дозволяє виготовляти з натурального каменю плитку, бруківку, слеби (slab, англ. плита, пластина), плити з граніту великих габаритів, плити мощення. Заготовки з граніту, лабрадориту, мармуру, оніксу у вигляді пластини призначається для виготовлення на підприємствi та в каменерізних майстернях нестандартних, ексклюзивних виробів - барних стійок, стільниць, ресепшенів, підвіконь, сходів найрізноманітнішої плиткової продукції, для обробки та облицювання фасадів, стін, підлоги. Для зручності виготовлення нестандартної продукції з каменю на нашому виробництві камінь облицювальний підлягає технологічній обробці певним способом. На замовлення клієнта гранітні слеби ріжуть відповідно до конкретних параметрів деталей або виробів, що виготовляються, з точністю до 0,5мм. Виконується обробка поверхні граніту - калібрування, верхні видимі площини гранітних виробів поліруються, бучардуються, термообробляються або виконуються інші способи обробки плитки з граніту. Форми та розміри слебів з граніту вироблених на нашому підприємстві – нестандартні. Їхня довжина в діапазоні 2000-3500 мм, ширина становить 200-1700 мм, товщина від 10-200 мм, краї слебів нерівні. Розміри слеба багато в чому залежать від його родовища, крихкості каменю та методів i умов видобутку. На нашому виробництві для виготовлення слебів з каменю використовується натуральний камінь з України та інших відомих світових родовищ Греції, Туреччини, Іспанії, Італії, Єгипту, Індії.
 

 Застосування

Клієнти компанії можуть придбати або замовити гранітні слеби, плитку з граніту або іншого натурального каменю для виконання декоративного оздоблення цоколя, фасадів будь-яких будівель та споруд, оформлення фонтанів, басейнів, оздоблення барів та камінів. Широкий асортимент та великий вибір видів плитки з граніту для тротуарів із найрізноманітніших порід каменю виробляє компанія G-STONE. Замовник може купити готову гранітну плитку та слеби з колекції компанії. Ми допоможемо вибрати оптимальний варіант для виконання оздоблювальних робіт і створення неповторного, незабутнього екстер'єру фасадів та виразного, яскравого інтер'єру внутрішніх приміщень будівель.

 

 Укладання тротуарної гранітної плитки

укладка плитки схема 1 укладка плитки схема 2 укладка плитки схема 3 укладка плитки схема 4 укладка плитки схема 5 укладка плитки схема 6 укладка плитки схема 7 укладка плитки схема 8 укладка плитки схема 9 укладка плитки схема 10

 

Переваги застосування плитки з граніту:

  •  Гранітна плитка вишукана та декоративна, вона яскрава, приваблива та виконується в різних формах.
  •  Підвищена міцність, збільшена морозостійкість, мале водопоглинання.
  •  Перевага гранітної плитки перед іншими варіантами покриттів - це можливість часткового ремонту та демонтажу.
  •  Придбати плитку з граніту - це означає купити натуральний та екологічний матеріал.
  •  Види обробки: поліровка, бучардування, термообробка.

  

Якщо ви хочете втілити в життя хорошу ідею для ремонту, вибирайте гранітну плитку. На сьогодні вона випускається у різних відтінках. Можете скористатися рекомендаціями наших фахівців, які знають про плитку з натурального каменю практично все.

 

Ви досі маєте сумніви щодо вибору компанії з виробництва гранітної плитки для мощення? Шукаєте фахівців, яким ви точно довірятимете? Тоді обирайте нашу компанію! Один із основних напрямків у нашій компанії - продаж, а також виробництво та укладання плитки з граніту.

 

Напрацьована база сировини, яка може дозволити забезпечити абсолютно будь-які запити щодо асортименту, кількості плитки, виготовленої з граніту.
Ми виготовляємо будь-яку плитку в абсолютно будь-яких категоріях. Контроль продукції стає можливим завдяки різноманітному професійному устаткуванню. Ми враховуємо всі побажання наших замовників щодо продукції.

 

Ми можемо запропонувати вам різноманітний спектр монтажу та дизайну плитки з граніту. Наші працівники зроблять якісні роботи будь-якої складності з облицювання натуральним каменем, укладання гранітної плитки та будь-які інші роботи з гранітом.

 
Доставка до замовників здійснюється  вчасно за допомогою нашого власного автомобільного парку (обговорюється персонально). Надприбуток - не наша мета. Наші ціни можуть вільно конкурувати на ринку будівельних матеріалів. Ми за тривале співробітництво.

 

Наші менеджери можуть врахувати всі ваші запити, вони також приділять вам особливу увагу, врахують усі ваші побажання. Найвигідніші угоди та комфортні умови завжди до Ваших послуг. Наша компанія дбає про своїх клієнтів та покупців.

 

 

 Процес виробництва гранітних плит

 

 

Прайс на плитку з граніту

 


Тел.: +38(067)503-86-00, +38(067)412-70-77 
Факс: +38(041) 362-13-77 
E-mail: egrinishin@gmail.com
Skype: g-stone.com.ua

Материалы по теме