uaru☎: +38(067) 503-86-00, +38(067) 412-70-77

Найбільший асортимент виробів з каменю , сучасне ЧПУ обладнання , постійне впровадження інновацій , дворівневий контроль якості , професійна команда дозволяють нам зруйнувати стереотипи в камнеобработке і тим самим розширити межі творчості архітекторів і дизайнерів.

Ритуальні комплекси

 Компанія G-STONE виготовляє  з натурального каменю ексклюзивнi монументальнi скульптури – пам'ятники, мавзолеї, стели, меморіальні комплекси. Натуральний камінь забезпечує меморіальним спорудам довговічність. Їм не страшні атмосферні опади та перепади температур. Вироби не змінюють початкову колірну гамму.

 

Ритуальні комплекси, якi реалізовані нашим підприємством

 

памятник памятник памятник памятник памятник памятник памятник памятник ритуальный памятник памятник памятник памятник Ритуальный памятник из гранита и мрамора в Виннице Ритуальный памятник из гранита и мрамора в Виннице Ритуальный памятник из гранита и мрамора в Виннице Ритуальный памятник из гранита и мрамора в Виннице Ритуальный памятник из гранита и мрамора в Виннице Ритуальный памятник из гранита и мрамора в Виннице Ритуальный комплекс Ритуальный комплекс Ритуальный комплекс Ритуальный комплекс Ритуальный комплекс Ритуальный комплекс Ритуальный комплекс Ритуальный комплекс Ритуальный комплекс Ритуальный комплекс Ритуальный комплекс Ритуальный комплекс Ритуальный комплекс Ритуальный комплекс Ритуальный комплекс Ритуальный комплекс Ритуальный комплекс Ритуальный комплекс Ритуальный комплекс Ритуальный комплекс Ритуальный комплекс Ритуальный комплекс Ритуальный комплекс

 Пам'ятники, меморіальні комплекси, мавзолеї, виготовлені в компанії, своєрідно відображають особу померлого.  Вони символізують любов і повагу до рідних і близьких, виражають скорботу, підкреслюють значущість покійного. Виготовлені та встановлені ритуальні комплекси стають святим місцем скорботи та пам'яті про близьку та дорогу людину. Елітні пам'ятники, розроблені дизайнерами i художниками компанії, виготовлені та встановлені нашими майстрами- є справжнім витвором ритуального мистецтва, що відображає гiркоту втрати, повагу та любов у серцях рідних та близьких.

 

 Для їх виготовлення на виробництві підприємства використовується натуральний камінь - граніт, лабрадорит, мармур з України, Греції, Туреччини, Італії, Єгипту, Індії та інших  відомих світових родовищ. Сучасне високотехнологічне обладнання компанії дозволяє виготовляти з натурального каменю найскладніші вироби за індивідуально розробленими проектами. Художники–дизайнери розробляють проект пам'ятника, мавзолею i врахують усі побажаня замовника.

 

 У компанії виконується комплексне проектування місця поховання та його оформлення. Кожен виріб та декоративна деталь відрізняється строгим дизайном та монументальністю. Гармонійне поєднання виробів із натурального каменю (лабрадориту, граніту, габро, мармуру) дозволяє формувати надгробну споруду з окремих елементів, як монументальне єдине ціле. За бажанням замовника до складу надгробної споруди можуть входити різноманітні елементи, виготовлені з каменю.

 

 Це лаконічна строга огорожа з граніту або лабрадориту, що обрамляє периметр ділянки. Огорожа може виготовлятися масивною або витонченою, різьбленою та тонкою, підвісною або підлоговою, прямокутною з фасками, різьбленою, точеною і навіть фігурною. Може виготовлятись з каменю одного або кількох родовищ з різним поєднанням колірної гами.

 

 Суворі або різьблені фігурні стовпчики, що поєднують точені деталі, колони або балясини,якi прикрашені кульками або різьбленими елементами,  вази для квітів – неповний перелік всіх елементів і деталей, що виготовляється нашим підприємством для формування на ділянці меморіального комплексу скорботи.

 

 Час та вартість ексклюзивного виробу пiдраховується, з урахуванням складності проекту, та типу каменю, що обрав замовник. Після узгодження деталей проекту пам'ятника чи меморіального комплексу з клієнтом, оформляється замовлення на його виготовлення. Зателефонувавши на наше підприємство, замовник може отримати консультацію щодо виготовлення, монтажу пам'ятника або меморіального комплексу, його орієнтовної вартості, часу виготовлення та монтажу на ділянці. Або купити чи замовити пам'ятник із колекції компанії.


Тел.: +38(067)503-86-00, +38(067)412-70-77 
Факс: +38(041) 362-13-77 
E-mail: egrinishin@gmail.com
Skype: g-stone.com.ua

Материалы по теме