uaru☎: +38(067) 503-86-00, +38(067) 412-70-77

Найбільший асортимент виробів з каменю , сучасне ЧПУ обладнання , постійне впровадження інновацій , дворівневий контроль якості , професійна команда дозволяють нам зруйнувати стереотипи в камнеобработке і тим самим розширити межі творчості архітекторів і дизайнерів.

Підвіконня з натурального каменю

   На підприємстві встановлено сучасне, високотехнологічне обладнання відомих зарубіжних компаній. Технологічні лінії обробки натурального каменю укомплектовані верстатами з числовим програмним забезпеченням, що дозволяє компанії G-STONE займати лідируючі позиції у галузі. На виробництві підприємства виконується обробка найрізноманітнішого натурального каменю, виготовляються вироби будь-якої складності. Граніт та мармур усіх відомих родовищ  світу, різних типів, текстур, відтінків - є основною сировиною для виробництва виробів нашою компанією.

 

подоконники из камня подоконники из камня подоконники из камня подоконники из камня подоконники из камня подоконники из камня подоконники из камня подоконники из камня подоконники из камня подоконники из камня

Види обробки профілів підвіконь

виды обработки профилей подоконников

 

  Одним з численних видів продукції нашої компанії являються зовнішні та внутрішні підвіконня. Завдяки властивостям граніту та мармуру підвіконня,  якi виготовлені нашою компанією, не бояться температурних перепадів, зносостійкі, міцні, їм не страшні впливи вологи та атмосферних опадів.  Вони зручні та практичні в експлуатації, не змінюють природну колірну гаму.

 

    Майстрами нашої компанії виготовляються класичні, еркерні підвіконня за індивідуальними замовленнями. Гранітні та мармурові підвіконня можуть мати шліфовану, поліровану або навіть матову  поверхню, різноманітний профіль обробки торця (понад 30 видів). Поверхням підвіконня з мармуру можна надавати «античний» ефект. Широка гама м'яких, не строгих кольорів мармуру або насичена оригінальна фактура  Українського граніту надають підвіконням чудовий, неповторний вигляд та стають окрасою інтер'єру будь-якої громадської будівлі та індивідуального будинку.

 

 Нашою компанією робота виконується комплексно, в повному обсязі - розробка дизайну та форм підвіконня, добірка кольору, виготовлення та монтаж підвіконня безпосередньо у замовника. Клієнт може купити підвіконня з натурального каменю, виготовлені компанією , а також замовити їх встановлення. За бажанням замовника дизайнерами компанії можуть бути розроблені найрізноманітніші індивідуальні види підвіконь: у вигляді столу з елементами етажерки або міні бібліотеки, шафи, японського куточка, зимового саду і навіть ложа для відпочинку.

 

 Фасонна обробка торця виробів з мармуру та граніту

Фасонная обработка торца изделий из мрамора и гранита


Тел.: +38(067)503-86-00, +38(067)412-70-77 
Факс: +38(041) 362-13-77 
E-mail: egrinishin@gmail.com
Skype: g-stone.com.ua