uaru☎: +38(067) 503-86-00, +38(067) 412-70-77

Найбільший асортимент виробів з каменю , сучасне ЧПУ обладнання , постійне впровадження інновацій , дворівневий контроль якості , професійна команда дозволяють нам зруйнувати стереотипи в камнеобработке і тим самим розширити межі творчості архітекторів і дизайнерів.

Балюстрада з природного каменю

 Сучасне, високотехнологічне обладнання компанії дозволяє виготовляти з натурального каменю складні архітектурні елементи балюстрадних систем фасадів, терас, сходів, балконів громадських та житлових будівель. Ці невисокі огорожі вишукано підкреслюють ґрунтовність, монументальність та респектабельність будівлі i є яскравою прикрасою в iнтер'єрi.

 

 Балюстрадні системи, що виготовляються в нашій компанії, за задумом архітекторів-проектувальників, можуть включати точені i різьблені балясини, перила і тумби найрізноманітнішої форми, прикрашені витонченими архітектурними  елементами. Для виготовлення виробiв підприємство використовує натуральне каміння з України, Греції, Туреччини, Італії, Єгипту, Індії та з інших відомих світових родовищ. Це граніт, лабрадорит, мармур.

 

 Одним з основних та найскладніших елементів балюстради є – балясини. Компанія G-STONE виготовляє балясини прямокутного, квадратного, плоского перерізу. У формі класичної колони з капітелями та фризами або сучасної форми, прикрашеної витонченим різьбленням.

 

 Верхні перила огорожі виконуються прямокутної, радіальної, косокутної форми з найрізноманітнішим профілем торця, шліфованою або полірованою поверхнею. Нижні перила - опори для всієї конструкції, що виготовляються в стилі верхніх перил. Цілісність конструкції балюстради посилюється декоративними тумбами із каменю. Виготовлення різноманітних форм підкреслюють та доповнюють класичний стиль, надають неповторності та вишуканості. Верхня частина тумби прикрашається ліхтарями, вазонами, вазами, статуями, обелісками, якi виготовляють нашi майстри.

 

  З урахуванням побажань замовника, дизайнери-проектувальники компанії розроблять персональний проект балюстради, гармонійно підберуть колірну гаму каменю, виготовлять та змонтують. Досить проста конструкція освiжить фасад будівлі, додасть неповторного художнього ефекту.


Тел.: +38(067)503-86-00, +38(067)412-70-77 
Факс: +38(041) 362-13-77 
E-mail: egrinishin@gmail.com
Skype: g-stone.com.ua