uaru☎: +38(067) 503-86-00, +38(067) 412-70-77

Найбільший асортимент виробів з каменю , сучасне ЧПУ обладнання , постійне впровадження інновацій , дворівневий контроль якості , професійна команда дозволяють нам зруйнувати стереотипи в камнеобработке і тим самим розширити межі творчості архітекторів і дизайнерів.

Бруківка, бордюри, водостоки

 

 В наш час кам'яну бруківку все частіше можна зустріти на міських вулицях, тротуарах, парковках і садових доріжках, площах і скверах. Її використання обумовлене високою зносостійкістю, довговічністю, міцністю, стійкістю до температурних та атмосферних впливів. При цьому зберігається виняткова декоративність мощеного покриття, кольорова гама, що легко і гармонійно вписуються в будь-який ландшафтний дизайн.

 

 Компанія G-STONE виготовляє дорожнє покриття, яке перевірене часом – бруківку із натурального каменю. Для її виготовлення на виробництві використовується натуральне каміння природних родовищ України – граніт, кварцит, базальт, діабаз, піщаник. Підприємство виготовляє бруківку різних видів - колоту, пиляно-колоту, колото-пиляну, та високоякісну повно-пиляну з термообробкою верхньої поверхні.

 

 Класична колота - найбільш економний вид мощеного покриття. Виготовляються на спеціальних каменекольних верстатах, поверхні куба нерівні, допускаються відхилення до 10 мм по кожній стороні грані, що зумовлює нерівну бруковану поверхню зі збільшеними зазорами.

 

 Колото-пиляна. Виготовляється із слебів (напівфабрикатів-заготовок) природного каміння. У чотирьох поверхонь каменю натуральний скол, у iнших двох- пиляні з термообробленою верхньою поверхнею. Такий вид широко застосовується для мощення дорожнього покриття.

 

 Пиляно-колота. Виготовляється розколом кам'яного бруса із чотирма пиляними гранями. Має чотири рівні грані та дві колоті поверхні. Її мощення дозволяє отримати невеликі рівні та акуратні шви між камінням.

 

 Повно-пиляна. Цей вид штучного покриття з натурального каменю  найбільш дорогий та трудомісткий у виробництві.  Відрізняються точною геометрією та рівними поверхнями граней. Наявність рівної поверхні на всіх гранях каменю, дозволяє виконувати якісне мощення «килимом», «ялинкою», «у розбіжність», «віялом». Майданчикам, територіям, доріжкам та тротуарам, якi вимощенi таким матеріалом, притаманний парадний строгий вигляд. Іноді повно-пиляну бруківку замовляють з фаскою, що дуже суттєво піднімає її вартість.

 

Замовник може придбати або замовити всі види бруківки різноманітних типорозмірів та матеріалiв в компанії G-STONE, яка виконує обробку натурального каменю.

 У нашому асортименті є пиляна бруківка.


Тел.: +38(067)503-86-00, +38(067)412-70-77 
Факс: +38(041) 362-13-77 
E-mail: egrinishin@gmail.com
Skype: g-stone.com.ua