uaru☎: +38(067) 503-86-00, +38(067) 412-70-77

Найбільший асортимент виробів з каменю , сучасне ЧПУ обладнання , постійне впровадження інновацій , дворівневий контроль якості , професійна команда дозволяють нам зруйнувати стереотипи в камнеобработке і тим самим розширити межі творчості архітекторів і дизайнерів.

Фонтани з граніту та мармуру

 Елегантний фонтан із натурального каменю — естетична прикраса парків, площ, центральних вулиць. У приватних володіннях — ознака елітності, смаку, і те, що власник є знавцем та поцiновувачем  справжнього архітектурного мистецтва. Загальноприйнята термінологія, штучне напірне джерело, відносять фонтан до малих архітектурних форм (МАФ), а також до садово-паркового мистецтва або ландшафтної архітектури.

 

Фонтаны из гранита и мрамора Фонтаны из гранита и мрамора Фонтаны из гранита и мрамора Фонтаны из гранита и мрамора Фонтаны из гранита и мрамора Фонтаны из гранита и мрамора Фонтаны из гранита и мрамора Фонтаны из гранита и мрамора Фонтаны из гранита и мрамора Фонтаны из гранита и мрамора Фонтаны из гранита и мрамора Фонтаны из гранита и мрамора Фонтаны из гранита и мрамора Фонтаны из гранита и мрамора Фонтаны из гранита и мрамора Фонтаны из гранита и мрамора Фонтаны из гранита и мрамора Фонтаны из гранита и мрамора Фонтаны из гранита и мрамора Фонтаны из гранита и мрамора Фонтаны из гранита и мрамора Фонтаны из гранита и мрамора Фонтаны из гранита и мрамора Фонтаны из гранита и мрамора Фонтаны из гранита и мрамора Фонтаны из гранита и мрамора Фонтаны из гранита и мрамора Фонтаны из гранита и мрамора Фонтаны из гранита и мрамора Фонтаны из гранита и мрамора Фонтаны из гранита и мрамора Фонтаны из гранита и мрамора Фонтаны из гранита и мрамора Фонтаны из гранита и мрамора Фонтаны из гранита и мрамора Фонтаны из гранита и мрамора Фонтаны из гранита и мрамора Фонтаны из гранита и мрамора Фонтаны из гранита и мрамора Фонтаны из гранита и мрамора Фонтаны из гранита и мрамора Фонтаны из гранита и мрамора Фонтаны из гранита и мрамора Фонтаны из гранита и мрамора Фонтаны из гранита и мрамора Фонтаны из гранита и мрамора Фонтаны из гранита и мрамора Фонтаны из гранита и мрамора Фонтаны из гранита и мрамора Фонтаны из гранита и мрамора Фонтаны из гранита и мрамора Фонтаны из гранита и мрамора Фонтаны из гранита и мрамора Фонтаны из гранита и мрамора Фонтаны из гранита и мрамора Фонтаны из гранита и мрамора Фонтаны из гранита и мрамора Фонтаны из гранита и мрамора Фонтаны из гранита и мрамора Фонтаны из гранита и мрамора Фонтаны из гранита и мрамора Фонтаны из гранита и мрамора Фонтаны из гранита и мрамора Фонтаны из гранита и мрамора Фонтаны из гранита и мрамора

 

Чудові фонтани від камнеобробного заводу «G-stone»

 Замовником визначається бажаний колір фонтану, розмір басейну та висота фонтану, загальний вигляд. Ми пропонуємо фонтани з усіх видів українського граніту та найкращий асортимент імпортного каміння, таких як мармур, граніт, травертин. Головне у створенні фонтану — поєднання з архітектурними особливостями всіх будов, що знаходяться на території.  З будь-якого каменю ми можемо створити фонтанний архітектурний ансамбль: лавки, елегантні перила, тумби, колони, групи різних геометричних форм, балюстради, оформлення терас.

 

 Приголомшливий ефект фонтани отримують за допомогою підсвічування. Це може бути найпростіше освітлення поверхні води, а можуть бути складні комбінації з затемненням одного променя i інших світлопотоків. Колірна комбінація визначається бажанням замовника та загальним виглядом території. Чудове видовище одержують із барвистих ламп, вмонтованих на дно фонтану,виробленого із природного каменю.

 

 Один з найестетичніших матеріалів — білий мармур, найкращі зразки привезені з італійських каменоломень. Естетика та пластичність мармуру дозволяє виробляти чудові античні фонтани, прикрашені скульптурами (жіночі фігури, ангели, тварини). Рельєфи та барельєфи, витончена робота, вибудована у схеми сюжетів. Різьблені лінії надають обсяг всієї споруди.  Обігрується кількість фігурних чаш (одно-, дво-, триярусний фонтан і більше), прикрашених кам'яними квітами, вигинами, драпіруванням та іншими формами. Елегантний, але ґрунтовний п'єдестал — основа будь-якої споруди. Такий фонтан — це ключовий i вишуканий елемент декору простору. З кожним днем ​​популярність античного стилю зростає. Витонченість та граціозність фонтанів з мармуру виражається, як сполучна ланка між тисячолітньою історією розвитку нашої цивілізації та сучасністю.

 

 Граніт відрізняється високою міцністю та довговічністю. Це більш важкий камінь в обробці. Родовище впливає на колірне рішення каменю (сірий, червоний, рожевий, коричневий,бежевий, зі слюдою та без). Ми працюємо безпосередньо з усіма основними родовищами граніту в Україні: Капустинським, Омелянівським, Корнинським, Лезниківським, Межирицьким, Очеретянським, Букинським, Покостівським та іншими місцями видобутку. Граніт не такий пластичний, як мармур, тому в разі потреби дрібних деталей застосовується комбінування матеріалу, наприклад, мармур і граніт. Особливо ефектно виглядає споруда на контрастах і на плавному переході тональності. Чаші різних форм і розмірів, п'єдестали та основи, сходи та колони, помпезність та мінімалізм — все це для вас виконає колектив талановитих та професійних співробітників на сучасному обладнанні заводу.

 

Переваги фонтанів з натурального каменю

  • Науково доведено, що бризки фонтану наповнюють повітря негативними іонами, що мають позитивний вплив на здоров'я людини, та заспокоюють нервову систему. Тому багато хто відчуває радість, умиротворення, захоплення. Зараз у моді косметичні СПА-процедури, як ефективне лікування втоми та спосіб омолодження. Фонтан із каменю — елітна дуже дорога форма СПА-терапії.
  • До переваг архітектурних шедеврів від компанії-виробника «G-stone» відноситься бездоганна естетика, пишність натурального каменю та художньої майстерності наших професіоналів.
  • Високотехнологічні виробничі потужності дозволяють виробляти нестандартні, складні роботи та великі вироби з мармуру та граніту.
  • Різнокольорове підсвічування фонтану, грамотно виконане нашими співробітниками, створить вражаюче видовище у темний час доби.
  • Забезпечуємо монтаж якісної та довговічної системи з нержавіючої сталі для фонтанів, що включає: кільця різного діаметру (ринги), труби, підводки, насадки, форсунки та інші елементи. Виконуємо прості та складні проекти підсвічування та подачі води.
  • Виробляємо підлогові, настільні та паркові варіанти мармурових та гранітних фонтанів.
  • Міцність, якість, краса граніту та мармуру поза конкуренцією ,порівняно з сучасними штучними будматеріалами. У нас представлений великий асортимент мінералів магматичних та метаморфічних гірських порід за найадекватнішими цінами.
  • Зволоження повітря всього мікроклімату i простору, позитивно грає на навколишню природу.

 

Фонтани з каменю — престижне та статусне оформлення території протягом усієї історії людства

 

 На зорі цивілізації фонтани споруджувалися для іригаційних цілей. Так, наприклад, у Месопотамії зрошували сади та городи, що призводило до буяння рослинності у сухих гірських районах. Краса і чарівний ефект води, що струмує, були здавна помічені людиною. Фонтанам почали надавати декоративних форм. Стародавня Персія, Стародавній Єгипет, Римська імперія-розвиток суспільства призвiв до створення удосконалених форм у вигляді обпалених глиняних труб, що виходять з пащі звірів. Воду збирали у кам'яні ємності. Кожна епоха виділялася центрами накопичення розвитку та досягнень, яка облаштовувалася шикарними фонтанами. У Франції 17 століття — Версаль. У Росії- Петергоф представляв виставку фонтанного мистецтва в 18-19 століттях. У Барселоні 1929 року було відкрито грандіозний проект різнокольорового фонтану під класичну музику. Один із останніх шедеврів, який створений у 2009 р. у Дубаї — найширокомасштабніший і мега дорогий проект «співаючі фонтани».

 

 З перелічених фактів, очевидно, що краса фонтану підкорює розвинені культури протягом усієї історії людства. Естетичність натурального каменю, витончена трудомістка робота фахівців «G-stone», сучасні технології підсвічування, унікальні проекти фонтанів наших дизайнерів, зроблять витончене оформлення вашої території. Престиж, елітний статус, багатство, вишуканий смак —позитивна думка оточуючих про власників фонтанiв.  

 

В даний час складно уявити благоустрій територій житлових районів, заміських ділянок, парків та міських скверів без монументально-декоративної скульптури – вазонів, квітників, фонтанів. Оригінальні вироби з каменю з особливою значущістю, теплотою збагачують ландшафт, надають йому оригінальності та привабливого дизайну. Фонтани з квiтниками новими відтінками створюють виразність архітектурного образу ландшафту.

 

Скульптурна майстерня компанії G-STONE виконує роботи з виготовлення різноманітних виробів фонтанної, садово-паркової скульптури. На підприємстві встановлено унікальне високотехнологічне обладнання, яке не має аналогів в Україні. Воно дозволяє виготовляти високохудожні вироби будь-якої складності за ескізами та авторськими розробками скульпторів та архітекторів. Центри обробки каменю з ЧПУ, за попереднім скануванням об'єктів та виробів, мають можливість виконати їх тиражування в будь-якому вигляді з будь-якого натурального каменю України та інших відомих світових родовищ: Греції, Туреччини, Італії, Іспанії, Єгипту, Індії. Це мармур, граніт, травертин, онікс, лабрадорит. 

 

 Скульптори та дизайнери компанії запропонують замовнику широкий вибір фонтанiв невеликих розмірів для прикраси та створення мікроклімату внутрішніх приміщень.  Наше

  підприємство виготовляє найрізноманітніші фонтани-джерелки з однією або декількома чашами, садові та пристінні, граційні паркові фонтани.

 

 Ці складні гідротехнічні споруди з хитромудрим різьбленим оздобленням  та архітектурним оздобленням з каменю у вигляді тварин, скульптурних груп, чаш, колон адресується  глядачам для хорошого настрою та позитиву. Фонтани, встановлені нашими майстрами у громадських місцях, на площах та вулицях, на фасадах будівель, стануть яскравим та виразним місцем у ландшафті ділянки, скверу чи парку, улюбленим місцем спілкування та відпочинку людей. Різноманітні барельєфи людей, тварин, глечикiв або абстрактних елементів пристінних фонтанів з мармуру та граніту, підкреслять художню значущість навколишніх будівель та споруд, органічно впишуться у ландшафтний дизайн.

 

 Дизайнери та художники компанії допоможуть визначитися з вибором виду каменю, форм та видiв квiтникiв. Встановлені скульпторами компанії  квiтники  підкреслять дизайнерські рішення ландшафту. Легкість та витонченість різьблення, граціозність форм квітників збагатять та нададуть фонтану неповторного вигляду. 

 

 Клієнт може купити гранітний фонтан та квітник, виготовлений майстрами компанії або помістити індивідуальне замовлення. Роботи з виготовлення мармурових фонтанів та квітників можуть виконуватися за ескізами та зразками замовника або розроблені у нашій скульптурній майстерні. На замовлення клієнта нашими скульпторами можуть бути розроблені та втілені з будь-якого виду каменю ексклюзивні авторські вироби.


Тел.: +38(067)503-86-00, +38(067)412-70-77 
Факс: +38(041) 362-13-77 
E-mail: egrinishin@gmail.com
Skype: g-stone.com.ua