uaru☎: +38(067) 503-86-00, +38(067) 412-70-77

Найбільший асортимент виробів з каменю , сучасне ЧПУ обладнання , постійне впровадження інновацій , дворівневий контроль якості , професійна команда дозволяють нам зруйнувати стереотипи в камнеобработке і тим самим розширити межі творчості архітекторів і дизайнерів.

Про компанію

камнеобрабатывающее предприятия Андрушевка   Компанія G-STONE заснована у 2005 році. На нашому підприємстві сьогодні працює понад 80 людей. Ми пропонуємо найбільший асортимент виробів із натурального каменю. Ми займаємо лідируючі позиції з виготовлення складних (ексклюзивних) виробів на ринку СНД. Також ми виготовляємо до 3000 квадратних метрів плитки, слебу (слябу) та бруківки з природного каменю: граніту, мармуру, пісковику, травертину, вапняку, базальту, габро, лабрадориту, оніксу, анортозиту та інших. Ми постійно експортуємо нашу продукцію до Білорусії, Німеччини, Італії, США, Казахстану, Росії, Вірменії, Чечні, Грузії, ОАЕ, В'єтнам географія поставок з кожним днем ​​розширюється.

   На підприємстві встановлено найсучасніше, високотехнологічне ЧПУ обладнання від провідних італійських виробників таких як: Brembana, Breton, Pelegrini, Comandulli та інші. Це 4-х та 5-ти осьові координатні цифрові центри для обробки камсеню, обладнання для гідроабразивного різання, верстати для обробки профільної кромки конвеєрного типу, лінія для калібрування плитки та слябу, лінія з обробки каменю бучардою (бучардування), профільний канатний верстат, лінія повно-пиляної гранітної бруківки та багато іншого обладнання. Завдяки чому ми можемо впоратися з будь-яким поставленим перед нами завданням. Аналогів нашому підприємству з оснащення високотехнологічним обладнанням в Україні немає! Ми можемо виготовляти кулі діаметром до 2000 мм, фігурні профілі висотою до 1500 мм, колони діаметром до 2000 мм висотою до 3500 мм.

   Невеликий перелік продукції, яку випускає наше підприємство:

   Плити, слеби, форматна плитка, з різною обробкою поверхні: пиляна, шліфування, лощення (матова), полірування, термооброблена, бучардована, антик (під старовину), фрезерована. Вся продукція відповідає європейським стандартам. Вся плита має правильну геометрію та калібрована по товщині!

   Прості вироби такі як: підвіконня, сходи, стільниці, мийки, барні стійки, столи, балясини, вази, кулі, портали для камінів, надгробні плити, бордюри, стовпи, умивальники, перила, пам'ятники, таблички, літери та багато інших різноманітних виробів з природного каменю: граніту , мармуру, лабрадориту, габбру, оніксу;

   Складні вироби: великі та малі архітектурні форми, садово-паркові скульптури, квітники, фонтани, колонади, альтанки, лавки, скульптури тварин, людей, бюсти, міські пам'ятники, іконостаси, колони (різьблені, круглі, квадратні, напівколони та облицювання круглих колон), капітелі, фризи, молдинги, профіль, дверні та віконні портали, замковий камінь, пілястри, балюстради, кронштейни, меморіали, ексклюзивні ритуальні комплекси, хрести, панно, кіоти, фасади, ванни, барельєфні роботи будь-якої складності, ексклюзивні каміни.

   

Компанія G-STONE пропонує комплексне виконання робіт: дизайн, проектування, виготовлення, монтаж, обслуговування. Також виконуємо всі будівельні роботи: укладання плит, облицювання цоколів, фасадів (мокрий, сухий метод), монтаж виробів, влаштування вентильованих фасадів та інші роботи, пов'язані з каменем!

Ми можемо будь-яку Вашу ідею втілити у камені, наші можливості в обробці каменю безмежні!


Запрошуємо до співпраці, директор Гринішин Євген Ярославович   


Тел.: +38(067)503-86-00, +38(067)412-70-77 
Факс: +38(041) 362-13-77 
E-mail: egrinishin@gmail.com
Skype: g-stone.com.ua