uaru☎: +38(067) 503-86-00, +38(067) 412-70-77

Найбільший асортимент виробів з каменю , сучасне ЧПУ обладнання , постійне впровадження інновацій , дворівневий контроль якості , професійна команда дозволяють нам зруйнувати стереотипи в камнеобработке і тим самим розширити межі творчості архітекторів і дизайнерів.

Граніт Viscount White

Viscount White индийский белый гранит Комерційна назва:  Viscount White 
Фізико-механічні властивості каменю: Щільність: 2652 кг/м³
Водопоглинання матеріалу: 0.25 - 0.4 %
Пористість: *** % Міцність на вигин: 11.08 - 16.09 МРа
Міцність на стиск: 98.4 - 164.95 МРа
Зносостійкість: ** мм
Морозостійкість: ** циклів
Місцезнаходження : Індія
Інша назва: Viskont White Granite, Bianco Viscont White Granite, Viscon White Granite, Viscont White Granite, Wis cont White Granite, Wiscont White Granite, Wiscont White Granite, White Viskont Granite, Віскон Вайт, Індійський Білий Граніт, Білий Граніт, Білий Граніт з Розлученнями, Чорно-білий Граніт, Сірий Граніт з прожилками.< /td>

 

 

Галерея та інша інформація:

Індійський білий граніт Viscount - це міцний гнейс, що видобувається в Індії. Білі граніти не видобуваються в Україні та найближчих країнах. Структура каменю дрібнозерниста від сіро-білого майже до білого, іноді з великими темними прожилками. Вісконт Вайт – матеріал не тільки гарний, але й практичний і має хороші показники міцності та стійкості до стирання. Цей світлий граніт не боїться вологи у нього мінімальне водопоглинання, відповідно і морозостійкість. Поєднання гідних робочих характеристик та чудового малюнка зробило білий граніт Вісконт Вайт затребуваним та популярним. Viscont White граніт підходить, як для внутрішнього так і для зовнішнього використання, вiн більш морозостійкий і з постійним блиском.

 

 

Види обробки поверхні:

Є безліч цікавих обробок поверхні гранітних виробів із Absolute Black. Найпопулярнішими є полірування, брошування  щітками (brushed), гідроструминна обробка (water-shtorm), лощена (honed), вогнева обробка або їх комбінації, такі як "шкіра (leather) ”.

 

 

Кар'єр:

Розміри блоків: це дуже великий кар'єр, який дає кілька варіантів чорного кольору з можливістю вибору, блоки видобувають великі, які підходять для слябів розміром 2*3 метри. Видобуток почався на початку 70-х років. Для комерційних проектів важливо забезпечити, щоб блоки були обрані з одного і того ж масиву та кар'єру. Існує кілька родовищ даного граніту.
Рівень природної радіації Абсолют Блека відповідає першому класу, дозволяються всі види будівель без винятків.

 


Тел.: +38(067)503-86-00, +38(067)412-70-77 
Факс: +38(041) 362-13-77 
E-mail: egrinishin@gmail.com
Skype: g-stone.com.ua

Материалы по теме