uaru☎: +38(067) 503-86-00, +38(067) 412-70-77

Найбільший асортимент виробів з каменю , сучасне ЧПУ обладнання , постійне впровадження інновацій , дворівневий контроль якості , професійна команда дозволяють нам зруйнувати стереотипи в камнеобработке і тим самим розширити межі творчості архітекторів і дизайнерів.

Імпортний граніт

 Граніт — уособлення мiцності, непідвладності часу, могутності. І це обґрунтовано унікальними властивостями гірської породи магматичного походження. Камінь пройшов обробку максимально можливими критичними температурами та умовами, що траплялися протягом мільйонів років на планеті.

 

 Будівельники та скульптори прагнуть купити імпортний граніт через різноманітну палітру кольорів. Варто підкреслити, що негарним граніт просто не буває. Навіть найзвичайніше сіре забарвлення користуться попитом у знаменитих скульпторiв та архітекторiв.

 

 Специфічні особливості, якi характерні для кожного родовища, впливають на колір каменю. Широке поширення сімейства гранітів на всіх континентах визначає багатий та цікавий асортимент для людини. Найбільші родовища Європи розташовані у Болгарії, Югославії, Португалії, Франції, Німеччині, Швеції, Великій Британії та інших країнах. Поклади Бразилії, Китаю та Індії

за своєю унікальністю та величиною запасів вважаються приголомшливими.

 

 Незважаючи на те, що граніт недешевий камінь, він коштує дешевше нiж штучнi представники мінерально-полімерного типу. Але найкрасивіші кольорові граніти — мають окрему категорію ціноутворення.

  • Граніт Absolute Black

    Граніт Absolute Black

  • Граніт Viscount White

    Граніт Viscount White

x