uaru☎: +38(067) 503-86-00, +38(067) 412-70-77

Найбільший асортимент виробів з каменю , сучасне ЧПУ обладнання , постійне впровадження інновацій , дворівневий контроль якості , професійна команда дозволяють нам зруйнувати стереотипи в камнеобработке і тим самим розширити межі творчості архітекторів і дизайнерів.

Як доглядати фасад

Гранитный фасад   Щоб  почистити фасад з природного каменю потрібно спочатку визначитися з вибором засобу для чищення. Якщо воно буде неправильно підібране, то компоненти, що входять до складу засобу для чищення, можуть вступити в небажану реакцію з компонентами натурального каменю, в результаті чого відбудеться небажана зміна зовнішнього вигляду фасаду.

   Натуральні види каменю, що мають у складі вапно, а також такі породи як мармур, травертин, доломіт погано переносять вплив кислотних засобів, тому вони повинні очищатися тільки нейтральними або лужними засобами.

   Всі види сланцю та граніт менш чутливі до кислотних складів, тому їх можна очищати слабокислотними розчинами.

   Керамограніт, цегла та багато різновидів дикого каменю мають досить високу стійкість до абразивних речовин, тому їх потрібно також чистити слабокислими сумішами.

 Окрім чищення фасаду з природного каменю необхідно раз на кілька років наносити на нього гідрофобне покриття.

  Якщо на кам'яному фасаді з'явилися невеликі вибоїни або тріщини, то їх можна затерти спеціальною реставраційною сумiшшю. Такий склад сумiшi дозволить відтворювати не лише фактуру каменю, а й механічні властивості.

 Ну а в тому випадку, якщо фасад з природного каменю має білий наліт (висоли), який утворюється внаслідок появи на поверхні виробу розчинних речовин, які можуть утримуватися в камені або в розчині кладки, то необхідно використовувати для очищення природного матеріалу спеціальні очищувачі, що видаляють вапняні та сольові відкладення. Дані очищувачі наносяться на поверхню стіни пензлем, щіткою або валиком, витримуються приблизно 20-30 хвилин, а потім змиваються водою.


Тел.: +38(067)503-86-00, +38(067)412-70-77 
Факс: +38(041) 362-13-77 
E-mail: egrinishin@gmail.com
Skype: g-stone.com.ua