uaru☎: +38(067) 503-86-00, +38(067) 412-70-77

Найбільший асортимент виробів з каменю , сучасне ЧПУ обладнання , постійне впровадження інновацій , дворівневий контроль якості , професійна команда дозволяють нам зруйнувати стереотипи в камнеобработке і тим самим розширити межі творчості архітекторів і дизайнерів.

Все, що потрібно знати про мармурові породи

 Породи мармуру вважаються найпопулярнішими серед усіх порiд. Їх зазвичай використовують для виготовлення облицювальних плит. Даний матеріал утворюється з вапняку та карбонатів внаслідок дії великої температури та високого тиску.

 

виды мрамора
 Мармур часто має гранобластову структуру. Крім того, породи мармуру бувають частково кристалізовані  і розкристалізовані. Одними з найміцніших, довговічніших і зносостійких вважаються породи мармуру з дрібними зернами. Породи мармуру часто мають шарувату та масивну структуру.

 

белый мрамор цветной мрамор


Мармур буває декількох видів: білий і кольоровий. Кольоровий мармур часто має такi відтінки: блакитний, рожевий, жовтий, зелений, червоний, чорний. Ці відтінки можуть комбінуватися у різних поєднаннях. Кольоровий мармур завжди має прожилки, які виглядають як невеликі тріщини, які наповнені природним цементом. Один із найцінніших різновидів матеріалу - це статуарний вид мармуру, який застосовується при створенні різних скульптур.


 У складі мармуру часто є щебінь. Мармурові породи швидко поліруються та обробляються. Пористість цього матеріалу може досягати трьох відсотків.

 

 З будь-якого виду мармуру ми можемо зробити:

 

Мармурові підлоги

Барельєф із мармуру

Скульптури та бюсти з мармуру

Фонтани з мармуру

Каміни та портали


Тел.: +38(067)503-86-00, +38(067)412-70-77 
Факс: +38(041) 362-13-77 
E-mail: egrinishin@gmail.com
Skype: g-stone.com.ua