uaru☎: +38(067) 503-86-00, +38(067) 412-70-77

Найбільший асортимент виробів з каменю , сучасне ЧПУ обладнання , постійне впровадження інновацій , дворівневий контроль якості , професійна команда дозволяють нам зруйнувати стереотипи в камнеобработке і тим самим розширити межі творчості архітекторів і дизайнерів.

Укладання гранітної бруківки

 Сучасна галузь будівництва передбачає широкий вибір різних матеріалів для благоустрою міських площ та присадибних ділянок.

Чому вибирають саме гранітну бруківку? Граніт має максимально тверду та міцну структуру, мінімальне водопоглинання та стирання.

 

Підготовка основи

Перш ніж укладати бруківку- необхідно підготувати поверхню.

 Етапи:

1)    Вибираємо територію для покриття. Місце визначається за дизайнерським проектом, який включає колір, малюнок мощення, розмір території ділянки.

2)    Визначте стік води. Опади повинні уникати основи будівлі i, в жодному разі, не затоплювати доріжки та тротуари. Стоки повинні закінчуватися у водовідвідних колодязях. Нахил залежить від особливостей обраної ділянки робіт, на якій відбуватиметься мощення бруківкою.

3)    Для того, щоб бруківка довго прослужила і не завдавала клопоту, необхідно застосовувати армовану сітку. Необхідно також врахувати ґрунтовий склад.

4)    Поверхня має бути гладкою.

 

Процес укладання бруківки

Укладання проводиться з дотриманням стандартів, вибір яких залежить від того, якої  величии буде навантаження на поверхню, на яку укладатиметься бруківка. Якщо бруківка укладається під пішохідну доріжку, то можна легко використовувати для будівництва бруківку товщиною 50 мм. 

 

Укладання бруківки на основу з бетону

Бетон – ідеальний варіант матеріалу, який має відмінні в'яжучі характеристики. Виконання мощення із гранітної бруківки – це ціле мистецтво. Спробуймо розглянути деякі особливості процесу.

Приготовлене мiсце необхідно обов'язково засипати дрібним щебенем, шар повинен становити не більше 15 см. Далi поверхню необхідно вирівняти відповідно до рівня  нахилу. Щоб розчин не розтікався, потрiбно дошками загородити ділянку.

Далі наливається шар бетону. Перед тим, як здiйснювати мощення, обов'язково перевірте рівень і стік. Встановіть бордюри, не знімаючи при цьому  дощок. Використовуючи затірку, оформіть шви.

 


 

 Вас може зацікавити:

Пиляна бруківка ціна

Бруківка та бордюри


Тел.: +38(067)503-86-00, +38(067)412-70-77 
Факс: +38(041) 362-13-77 
E-mail: egrinishin@gmail.com
Skype: g-stone.com.ua