uaru☎: +38(067) 503-86-00, +38(067) 412-70-77

Найбільший асортимент виробів з каменю , сучасне ЧПУ обладнання , постійне впровадження інновацій , дворівневий контроль якості , професійна команда дозволяють нам зруйнувати стереотипи в камнеобработке і тим самим розширити межі творчості архітекторів і дизайнерів.

Стільниці

Стол из природного камня   Твердження багатьох дизайнерів, що з моди виходять різні вироби з натуральної сировини, не зовсім вірні. Людині неприродно користуватися штучними матеріалами. Не дарма палаци, храми і навіть сучасні котеджі намагаються будувати з цегли, дерева, каменю, застосовувати при обробці натуральні матеріали. В інтер'єрі громадських будівель, котеджів та заміських будинків сьогодні часто зустрінеш мармурові або гранітні схiдцi, підлоги, фанеровані гранітом, лабрадоритом, габро і мармуром, стільниці з граніту, кварцу і навіть з оніксу.

   В обробці камінів натуральний камінь займає одне iз перших місць, він надає виробу неповторний шарм і випромінює тепло та затишок. Нерідко на кабінетному столі можна зустріти письмовий прилад, люстру або попільничку, виготовлену з мармуру, оніксу або іншого натурального каменю. Адже "живий", натуральний камінь - твір самої природи, який вона створювала мільйони років. Кожен виріб з натурального каменю унікальний і неповторний, він зачаровує погляд, створює атмосферу впевненості, надійності та затишку вашого будинку.

   Одним із яскравих елементів інтер'єру вашого будинку може стати стільниця з мармуру, граніту, лабрадориту. Природний камінь для виготовлення стiльницi вибирають не тiльки з естетичних припущень. Це гігієнічний, високощільний, зручний в експлуатації матеріал для робочої поверхні. Натуральний камінь добре витримує навантаження, його полірована поверхня- зносостійка.  Стільниця не пiддається впливу температур, сонячного світла, вона не змінює колірну гаму під дiєю ультрафіолету, жирів, масел та хімічних миючих засобів.

  Наша компанія виготовляє стільниці для домашніх кухонь, вуличних кафе, барів, ресторанів. Гранітні стільниці незамінні у місцях громадського харчування, робочих поверхонь кухонь ресторанів, вуличних кафе (барбекю). Мармурова стільниця буде яскравим елементом дизайну та прикрасою, додасть неповторного шарму будь-якому салону краси, сауни, ванної кімнати. Стільниця з натурального мармуру збагатить та прикрасить ресепшен будь-якого готелю. Витончений журнальний столик з натурального каменю  з вишуканим та неповторним малюнком поверхні лише підкреслить статус вашого офісу. Наша компанія допоможе вам створити сучасний та стильний інтер'єр вашого будинку i виготовити для вашої домашньої їдальні стільницю з граніту, лабрадориту, габро за вашими ескізами. Властивості мармуру, як природного антисептика, якi вiн має завдяки вапняковим породам у складі; його унікальна текстура та кольорова гамма ідеально підійде для мармурової стільниці вашої ванної кімнати. На ваше бажання наш дизайнер допоможе вам вибрати матеріал, колірну гаму і прийняти рішення про конструкцію стільниці. Нехай вас не лякає вага стільниці. Якщо розміри стільниці 600мм, а товщина 30мм,то один погонний метр з гранiту важитиме всього 32,0-39,0 кг; мармурова поверхня – 25,0 -33,0 кг.

   Звичайно, можна вибрати стільницю, виготовлену зі штучного каменю, ламінованого ДСП, ПВХ, покриту різними плівковими покриттями. Це буде дешевше для вашого бюджету, але це єдина їхня перевага. Їхні недоліки описувати не варто. Достатньо лише однієї і найголовнішої  – немає штучних, синтетичних матеріалів, які б за певних умов були  абсолютно нешкідливими для здоров'я людини. Нiякi штучнi матерiали не порiвняються з виробами iз натуральної природної сировини.


Тел.: +38(067)503-86-00, +38(067)412-70-77 
Факс: +38(041) 362-13-77 
E-mail: egrinishin@gmail.com
Skype: g-stone.com.ua