uaru☎: +38(067) 503-86-00, +38(067) 412-70-77

Найбільший асортимент виробів з каменю , сучасне ЧПУ обладнання , постійне впровадження інновацій , дворівневий контроль якості , професійна команда дозволяють нам зруйнувати стереотипи в камнеобработке і тим самим розширити межі творчості архітекторів і дизайнерів.

Скульптура з каменю

Скульптура из натурального камня Кожна скульптура із каменю, яка створена нами, є справжнім витвором сучасного мистецтва. Такі скульптури із природного каменю будуть слугувати столiттями. Вони допоможуть гармонійно доповнити не тiльки внутрішній простір приміщень, але і територію довкола житлового будинку чи іншої будівлі. Скульптури з натурального каменю покликані створювати потрібні акценти і надавати будівлі виграшного вигляду, тому вони часто застосовуються в дизайні ландшафту. Статуї, бюсти та вази з граніту або мармуру гармонійно вписуються в будь-який інтер'єр і надiляють  його оригінальностю та витонченостю. Також подібні речі можна подарувати своїм рідним та близьким, тому що природний камінь завжди виграшно та дорого виглядає. У будинку, прикрашеному кам'яними предметами інтер'єру та декору, створюсться відчуття достатку та ґрунтовності. Нашими дизайнерами будуть виготовлені найкращі скульптурні статуї за Вашими власними дизайнерськими проектами чи ідеями, які ми допоможемо Вам реалізувати. Таким чином Ви отримаєте неповторні та унікальні речі.
Скульптури з природного мармуру

 Мармур є справжньою знахідкою, яку подарувала людині сама природа. У наш час, коли предмети, зроблені з природного каменю неймовірно високо цінуються, важко зустріти хоча б один міський сквер або парк, який би не був прикрашений хоча б однiєю кам'яною прикрасою. Якщо ви любите рівні і гладкі поверхні, то вам обов'язково припадуть до смаку скульптури, створені з мармурового природного матеріалу, вони рiзняться найвищою міцністю і відмінною якістю обробки. Мармур від природи має величезну різноманітність найцікавіших відтінків, тому предмети з цього матеріалу надають приміщенню справжнього шарму, вишуканості та певної родзинки.
Скульптури, створені з натурального каменю (граніту)

Якщо ж ви віддаєте перевагу більш ґрунтовним (щільним і міцним) породам каменю, то виберіть для створення скульптури граніт. Гранітна скульптура іскриться на світлі, завдяки вкрапленням слюди в граніті, тому виглядатиме просто шикарно.
У вас є можливість самостійно зробити вибір на користь будь-якого відтінку граніту або зовнішньої фактури (холодної чи теплої), а також вибрати "малюнок" скульптури. Скульптура у вашому будинку надаватиме завершеності всьому інтер'єру та дизайну внутрішнього простору.


Тел.: +38(067)503-86-00, +38(067)412-70-77 
Факс: +38(041) 362-13-77 
E-mail: egrinishin@gmail.com
Skype: g-stone.com.ua

Материалы по теме