uaru☎: +38(067) 503-86-00, +38(067) 412-70-77

Найбільший асортимент виробів з каменю , сучасне ЧПУ обладнання , постійне впровадження інновацій , дворівневий контроль якості , професійна команда дозволяють нам зруйнувати стереотипи в камнеобработке і тим самим розширити межі творчості архітекторів і дизайнерів.

Переваги гранітних пам'ятникiв перед мармуровими

Хочеться закарбувати, залишити в пам'яті риси людей, що пішли у вiчнiсть, щоб їхній образ неодмінно пiзнавався через багато років. Зі старих фотоальбомів паперові фотографії можуть вицвісти, зiпсуватися, загубитися, а в спогадах залишаються тільки розповіді дідусів і бабусь та поховання.

Хочеться, щоб пам'ятники та надгробки були незмiнними багато рокiв, тому дуже важливо, щоб вони були виготовлені з високоміцного якiсного матеріалу. Вибір такого матеріалу дуже важливий для клімату країн СНД, України та Європи, який пов'язаний із перепадами температур, сильними вітрами та частими атмосферними опадами.

 

Пам'ятник з лабрадориту та граніту лезники

 До нас в Україну культура поховання прийшла з Європи, яка була відома м'яким кліматом i звичним матеріалом для пам'тникiв вважався мармур. Безумовно, мармур дорогий і гарний матеріал, але в наших умовах він дуже швидко втрачає свою красу, покриваючись розводами та плямами. Пiд дією дощу, вітру та сонця пам'ятники з мармуру дуже швидко втрачають свiй початковий вигляд.

 Можна спробувати цього уникнути, якщо ретельніше доглядати, покривати пам'ятники з мармуру сумiшами, щоб очистити від забруднення  мармурову поверхню.

 

Надгробный памятник из габбро и мрамора карара

 

 Але всі ці зусилля можуть виявитися марними і пам'ятник не зможе стояти в гарному виглядi cтiльки часу, cкiльки б нам хотiлося. А це додаткові фінансові  витрати на догляд за таким похованнями. Тому найкращим матеріалом для виготовлення надгробків і пам'ятників в Україні та Росії є граніт, який не так сильно піддається негативному впливу погоднiх факторів.

 Вироби iз гранiту краще пiддаються шлiфовцi нiж вироби з мармуру, який кришиться і значно м'якший.
Граніт набагато важче обробляється, що впливає на вартість виготовлення надгробків і пам'ятників, проте з великим запасом цей недолік перекривається тим, що він дешевший за мармур.

 Мармур володiє такими властивостями:
- гарною щільністю структури, стійкістю до впливу абразивних речовин;
- низьким вологопоглинанням, морозостійкістю, високою теплопровідністю, що в наших умовах збільшує термін експлуатації гранітного пам'ятника;
- не вимагає догляду, що економить кошти та час на обслуговування пам'ятників з граніту;
- досить просто обробляється, тому можна виготовляти обеліски, барельєфи, парапети, огорожі, вази та інші вироби на довгi роки .

  Можемо запропонувати поцiновувачам мармуру виготовити деталi пам'ятника,якi можна зняти або вкрити  на осінньо-зимовий час.

 


 

 Можливо вас зацікавить:

 

Пам'ятники з граніту

 

Ескізи пам'ятників

 

Ритуальні комплекси


Тел.: +38(067)503-86-00, +38(067)412-70-77 
Факс: +38(041) 362-13-77 
E-mail: egrinishin@gmail.com
Skype: g-stone.com.ua