uaru☎: +38(067) 503-86-00, +38(067) 412-70-77

Найбільший асортимент виробів з каменю , сучасне ЧПУ обладнання , постійне впровадження інновацій , дворівневий контроль якості , професійна команда дозволяють нам зруйнувати стереотипи в камнеобработке і тим самим розширити межі творчості архітекторів і дизайнерів.

Підлога з каменю

Пол из натурального камня   Природний або натуральний камінь рясніє різноманітністю природних фактур і відтінків, органічно вписується в сучасний і класичний інтер'єр, створює в будь-якому приміщенні (визначається видом каменю та методом його обробки) елементи вишуканості та розкоші або грубуватої простоти, затишок та атмосферу спокою.

   У сучасних інтер'єрах цi матеріали використовуються більше для престижу, оскільки їхня вартість дуже висока. Коли ж ціновий бар'єр немає значення і є тверде рішення оздобити підлоги в будинку натуральним каменем то, передусiм, необхідно ретельно продумати колір і малюнок матеріалу, а потім шукати відповідний сорт каменю.

   На вітчизняному ринку сьогодні можна придбати будь-який вид плитки з необхідного матеріалу: з мармуру (білий, чорний, червоний), змійовика, граніту різних кольорів, сланцю тощо.

   Мармур – красивий, але дуже чутливий камінь. Він схильний до дії кислот, на ньому залишаються жирні плями, до того ж він  вимагає додаткового захисту.

   Змійовик (серпентин) має, як правило, невелику твердість (вона визначається відсотковим вмістом м'якого тальку та твердих амфіболів) і високу декоративність.

   Граніт – більш твердий та кислотостійкий матеріал, завдяки вмісту великої кількості кварцу.

   Сланець має велику щільність і високу міцність,вiн налiчує в собi бітумні відкладення і має сірувато- темні відтінки, хоча зустрічаються відтінки червоного та зеленого кольорів. Він погано піддається обробці, його не шліфують, тому поверхня плит із сланцю шорстка і нерівна, що надає особливої ​​виразності підлозі.

   Укладання плит з натурального каменю здійснюється в основному безшовним способом, плити укладаються встик, добре поліруються. Після цього підлога виглядає монолітним покриттям. Але таке укладання може стати причиною виникнення тріщин або сколів у кам'яній плитці, тому краще залишати невеликі шви.

   Після полірування підлогу слід обробити спеціальними засобами, що чистять i захищають від плям, але не містять віск.

   Натуральний камінь можна чистити лише засобами, що призначені для цього.

 

Мармурові підлоги


Тел.: +38(067)503-86-00, +38(067)412-70-77 
Факс: +38(041) 362-13-77 
E-mail: egrinishin@gmail.com
Skype: g-stone.com.ua