uaru☎: +38(067) 503-86-00, +38(067) 412-70-77

Найбільший асортимент виробів з каменю , сучасне ЧПУ обладнання , постійне впровадження інновацій , дворівневий контроль якості , професійна команда дозволяють нам зруйнувати стереотипи в камнеобработке і тим самим розширити межі творчості архітекторів і дизайнерів.

Онікс

Оникс - натуральный камень

   Онікс - ексклюзивна порода каменю, структура якої складається з шарів халцедону (агату), що чергується з прямими шарами карбонатів (арагоніту, кальциту) різних відтінків та зернистості. Виробничий онікс - це агат із шарами різного кольору, плоскопаралельними, білого, темно-сірого або чорного відтінків. Мармуровий або облицювальний онікс -це щільний смугастий агрегат арагоніту або кальциту. Його малюнок – тонкі золотисто-коричневі і рожеві смуги, що просвічують на глибину. Ці характеристики малюнка не характерні для інших порiд натурального каменю. Найбільш популярні місця видобутку оніксу розташовані на Аравійському півострові, в Туреччині, Індії, Уругваї, Мексиці, Пакистані та Бразилії.

   Мармуровий онікс має інше природне походження. Це натічна гірська порода і його часто плутають із оніксом. Його часто називають алебастровим, печерним, єгипетським чи мексиканським. Найбільші його запаси в Афганістані, Єгипті, Туреччині, Ірані та Мексиці. Його можна знайти повсюди: у місцях термальних джерел, районах молодого вулканізму, поруч із розробками вапняних туфів – травертинів. Можна зустріти в карстових печерах як тонкі покрови, сталактити та сталагміти, але економічної доцільності розробок ці місцезнаходження не мають.

   Завдяки своїм естетичним якостям, унікальному малюнку, текстурі поверхні, просвічуваності та чудовому поліруванню, мармуровий онікс використовується як дорогий оздоблювальний матеріал. Його застосовують для облицювання стін, підлог, сходів, стільниць у ванну кімнату і кухню. Унікальна та неповторна краса малюнка підкреслює виняткову розкіш та ексклюзивність інтер'єру приміщення. Його прозорість дозволяє майстрам творити. Найпростіші побутові предмети, виготовлені з мармурового оніксу, стають справжніми шедеврами. Правильно розміщене джерело світла змушує їх переливатися дивовижними кольорами. Висока міцність, незмінність відтінків, стабільність форм при впливі температур та вологи, їх довговічність-постійно прикрашатимуть інтер'єр приміщення. Ці властивості мармурового оніксу дозволяють його використовувати для оздоблення підсвічених барів, ресепшенів готелів, оздоблення салонів краси, басейнів, саун, лазень, ванних кімнат, виготовлення панно та картин.

   У фотогалереї компанії ви можете познайомитись з ексклюзивними роботами наших майстрів. Наші дизайнери та їх багатий досвід, допоможуть вам перетворити стійку реєстрації готелю на яскравий, унікальний ресепшен, що переливається світлом. Це підкреслить його статус та престиж. Підсвічене панно з оніксу гідно займе місце в холі готелю чи котеджу та підкреслюватиме шарм та ексклюзивність інтер'єру. Салон краси, оброблений мармуровим оніксом, створить клiєнтам атмосферу затишку та одухотвореності. З банальних косметичних процедур, прихiд до такого салону перетвориться на свято душі для вiдвiдувачiв. Наші художники-дизайнери нададуть вашому салону вигляду храму краси та молодостi. Оздоровчий комплекс, лазня або сауна стануть престижнішими та привабливішими після робіт наших майстрів.

   Подивіться самі, як зміниться зовнішній вигляд та атмосфера вашої ванної кімнати, яка обкладена плиткою з мармурового оніксу; як заграють відблиски світла на підлозі та відтінки кольорів на стінах. Вас постійно тільки дивуватимуть та тiшитимуть переливи кольору та відтінків. Наші майстри підберуть варіант обробки інтер'єру, з урахуванням ваших смаків та нахилів.  Наші дизайнери та майстри отрималии безліч вдячних відгуків за свою роботу. Ми дуже сподіваємося, що наступним приємним відгуком подяки, за виконану роботу, буде ваш.


Тел.: +38(067)503-86-00, +38(067)412-70-77 
Факс: +38(041) 362-13-77 
E-mail: egrinishin@gmail.com
Skype: g-stone.com.ua