uaru☎: +38(067) 503-86-00, +38(067) 412-70-77

Найбільший асортимент виробів з каменю , сучасне ЧПУ обладнання , постійне впровадження інновацій , дворівневий контроль якості , професійна команда дозволяють нам зруйнувати стереотипи в камнеобработке і тим самим розширити межі творчості архітекторів і дизайнерів.

Мармурові підлоги

Мраморные полы зеркала   Ніхто не заперечуватиме, що гарна підлога з натурального каменю - один з головних елементів інтер'єру приміщення. Природна краса підлоги, викладеної майстрами - заворожує погляд. Ретельно підібраний за малюнком та ескізами художника-дизайнера мармур, вміло укладений на підлогу майстром, без перебільшення, стає витвором мистецтва. У багатьох палацах і храмах мармурові підлоги, протягом століть, вражають усіх своєю привабливістю та неповторною красою. Мармурова підлога, в усі часи вважалася ознакою чудового смаку, добробуту та достатку, елітним оздоблювальним матеріалом для покриття підлоги.

   Природна пористість, антисептичні властивості мармуру, стійкість до температурних перепадів та впливу вологи дозволяють використовувати його як покриття підлоги у багатьох громадських будинках, профілактичних та лікувальних закладах. Чи то шикарний готель, салон краси або оздоровчий центр, лазня або сауна- скрізь мармурові підлоги лише підкреслюватимуть престижність і рівень власника. Прикрашене хитромудрими розетками, або виконане у вигляді панно мармурове покриття завжди виглядатиме урочисто і ошатно. Відсутність ковзання на поверхні підлог з мармурового покриття сприяє їх застосуванню у вітальнях та ванних кімнатах. Якісно виконане покриття підлоги з мармуру довговічне та надійне. Воно зручне в експлуатації і не вимагає додаткового догляду та затрат.

   Майстри та дизайнери нашої компанії допоможуть вам перетворити ваші будівлі та окремі приміщення будівель на місця, що сприяють комфорту та затишку. Мармурова підлога, яка буде з любов'ю укладена нашими фахівцями, з естетичних, дизайнерських та санітарно-екологічних характеристик буде набагато кращою за будь-який сучасний матеріал. Панно підлоги розстелятиметься пiд вашими ногами яскравим та мальовничим розписом, вічним килимом. Пiддатливість обробки дозволяє сформувати текстурний малюнок унікального панно  в покриттi підлоги. І не так важливо, де здобутий і оброблений мармур, багатство кольорів мармурових порід різних родовищ дозволить нашим майстрам ідеально підібрати матеріал за відтінками. У поєднанні з металами та камінням інших порід, наші майстри створюють ексклюзивні шедеври покриття.

   Наші клієнти можуть замовити панно за своїми малюнками або підібрати ескiз у великій колекції компанії з готового набору мозаїчної мармурової плитки. Компанія гарантує ексклюзивність роботи, неповторний індивідуальний стиль малюнка та тривалий термін експлуатації покриття підлоги.

   Фахівці компанії виконують роботу у різний спосіб. Традиційним способом - укладання з підготовленої основи плитки заводського виготовлення на розчин або суміш, що клеїть зі швами або без них. Роботу можуть виконати за технологією, що прийшла до нас з Італії, коли плитка укладається на спеціально приготовлений розчин, без вмісту піску та з мінімальною кількостю вологи. Мармурова плитка або мозаїчне панно укладається, ущільнюється, вирівнюється та полірується спеціальною шліфувально-полірувальною машиною. Підлога при такому способі укладання не має швів; малюнок набуває єдиного вигляду монолітного дзеркала. При цьому мармур не розтріскується, не наповнюється вологою та не втрачає своїх декоративно-художніх якостей. Майстри компанії можуть надати поверхні підлоги полірованого, шліфованого вигляду, імітувати її під старовину - виконати спеціальну обробку. Ця технологія найбільш застосовується при укладенні підлог у готелях, ресторанах, для втілення ідей любителів старовинних стилів та дизайнерських проектів. Імітація старовини на поверхні підлоги наносить відбиток часу, наголошує на величнiсть інтер'єру.

   Натуральний мармур завжди мав високу вартість і завжди цінувався споживачем. У поєднанні з іншими гірськими породами, при створенні малюнка панно чи мозаїки ви можете перетворити будь-яке скромне приміщення в ошатне i вишукане. Нові технології та методика розробки родовищ, обробки каменю дозволяють трохи знизити його вартість, але надалі, в період експлуатації економія буде значнiшою. Покриття підлоги довговічне і зносостійке. Навіть у громадських місцях підлога з мармуру надійно і без ремонту служить багато століть - це підтверджують багато історичних будівель. І ми дуже сподіваємося, що дивлячись на роботу наших майстрів, ви з теплотою та вдячністю їх згадуватимете.


Тел.: +38(067)503-86-00, +38(067)412-70-77 
Факс: +38(041) 362-13-77 
E-mail: egrinishin@gmail.com
Skype: g-stone.com.ua