uaru☎: +38(067) 503-86-00, +38(067) 412-70-77

Найбільший асортимент виробів з каменю , сучасне ЧПУ обладнання , постійне впровадження інновацій , дворівневий контроль якості , професійна команда дозволяють нам зруйнувати стереотипи в камнеобработке і тим самим розширити межі творчості архітекторів і дизайнерів.

Сходи та сходини з мармуру

Мраморная лестница Сходи були придумані людиною ще в далекi часи і до цього часу використовуються для легкого подолання відстанi вгору або вниз. Сходини з натурального каменю будуть служити Вам вічно, тому що природний кам'яний матеріал не піддається руйнуванню протягом довгих століть, має величезну міцність, твердість і високий ступінь надійності. Крім усього іншого, сходи з натурального каменю дуже зручні у використанні і красиво, ефектно виглядають у будь-якому приміщенні або на вулиці.
 Традиційно сходи завжди робили з дерева, проте деревина має  великий недолік- вона досить швидко псується під впливом вологи, в результаті чого східцi поступово набухають і починають розшаровуватися. Ця властивість дерева не дозволяє використовувати дерев'яні сходи тривалий термін і вже через кілька років на них стають помітні сліди часу. А ось природний камінь, на відміну від дерева, не піддається ні впливу вологи, ні спеки, ні морозу, ні урагану і т.д. та виглядає досить потужно і монументально. В таких виробах поєднується непоєднуване: скромність і розкіш, стриманість і химерність. Залежно від того, яку концепцію інтер'єру ви обрали, можна підібрати відповідне забарвлення кам'яних сходів в холодних або теплих тонах природного каменю. Світло сонця, яке відбивається від кам'яного покриття сходів, буде вигідно підкреслювати чудовий мармуровий малюнок і колір.
 При встановленнi мармурових схiдцiв потрiбно правильно пiдiбрати спецiальний клей. Вiн повинен достатньо швидко дiяти, щоб пориста поверхня мармуру не встигла насичуватися зайвою вологою. Клей також повинен мати білий колір, щоб не просвічуватися через шар мармуру.
Для захисту схiдцiв з мармуру від будь-яких зовнішніх впливів, необхідно застосовувати спеціальні захисні сумiшi (зі спеціальними речовинами, що просочують камiнь або з бджолиним воском). Спеціальне просочення(пропитка), безумовно, надовго продовжить термін експлуатації мармурового покриття сходів і збереже бездоганний та красивий зовнішній вигляд мармуру. Якщо по сходах планується пропускати велику кількість людей, то краще замість мармуру використовувати більш міцний і довговічний граніт. При виборі сорту мармуру для сходів, потрібно враховувати дизайн та стиль приміщення. Компанія Keramomaster пропонує широкий вибір мармурових виробів, які підійдуть для будь-якого приміщення. Вибiр кольору мармурових сходів також дуже широкий. Тут зустрічається і сірий колір, і білий, і кремовий, і рожевий з природними красивими прожилками малюнка. Незалежно від кольору, будь-який вид мармуру має достатню міцність і довговічність.
 Сходи з мармуру, крім своєї основної функції, можуть виконувати кілька декоративних функцій:                                                                                                                       •прикрашати внутрішній інтер'єр приміщення;                                                                                                                                                                 •служити прикрасою для парадного входу в будинок.
Поєднуючи в мармурових сходах талант і професіоналізм дизайнерів, особистий смак та уяву замовника, можна створити просто королівські сходи, які не будуть схожi на жоднi іншi. Більшість людей, дивлячись на мармурові сходи, сприймають їх, як щось потужне, що символізує владу та монументальність. Також мармурові сходи уособлюють багатство і благополуччя в будинку, а також витонченість і розкіш середньовіччя. Наша компанія випускає сходи їх натурального каменю, що дарують замовнику впевненість у кожному його кроці. Ідіть сміливо назустріч досконалості, удачі та процвітання у всіх сферах вашого життя!


Тел.: +38(067)503-86-00, +38(067)412-70-77 
Факс: +38(041) 362-13-77 
E-mail: egrinishin@gmail.com
Skype: g-stone.com.ua