uaru☎: +38(067) 503-86-00, +38(067) 412-70-77

Найбільший асортимент виробів з каменю , сучасне ЧПУ обладнання , постійне впровадження інновацій , дворівневий контроль якості , професійна команда дозволяють нам зруйнувати стереотипи в камнеобработке і тим самим розширити межі творчості архітекторів і дизайнерів.

Сходи i cходинки iз граніту

Лестница из гранита Хороші сходи повиннi бути міцними і надійними, зручними і красивими. Саме цими якостями надiленi сходи з граніту- довговічністю і силою від природи, адже граніт, як природний матеріал, є найтвердішою і найщільнiшою гірською породою. Граніт складається з кварцу, слюди, польового шпату. 
Дерев'яні сходи, на відміну від гранітних, досить швидко втрачають свій зовнішній вигляд, набухають і розтріскуються під впливом вологи. Гранітні сходи, навпаки, дуже тривалий час зберігають свою тверду структуру, незалежно від кліматичних умов. Граніту не страшні ні волога, ні мiцний мороз, нi спека, ні великі навантаження або механічні дії. Він нічого не боїться і протягом століть зберігає cвої початковi якостi.
У приміщеннях, в яких проходить багато людей, гранітні сходи особливо затребувані, так як витримують великі навантаження і не стираються з часом (наприклад, в будівлях адміністративного, промислового або соціально-культурного призначення). Граніт дуже популярний через такi властивостi яких немає у інших матеріалів: міцність, довговічність, і як наслідок – надійність; високий ступінь зносостійкості (сходи з граніту практично не зношуються); вкрай невисокий рівень поглинання вологи; легкість в експлуатації  (не вимагає особливого догляду, полірування, шліфування або інших відновлювальних робіт); відмінні декоративні та естетичні якості, дозволяють застосовувати цей матеріал в різних дизайнерських проектах і стильових напрямках в оформленнi інтер'єру. Гранітні сходи зможуть прикрасити інтер'єр будь-якого стилю, так як вони надають приміщенню  античного вигляду, завдяки чому будинок стає схожим на царські палати. Сходинки з граніту необхідно обробляти натуральним бджолиним воском або спеціальним просоченням для каменю, що значно продовжить термін їх експлуатації і на довгі роки збереже їх чудовий вигляд.

Шоб гранітні сходи виглядали красиво потрібно, щоб їх колір підходив до загального стильового напрямку інтер'єру. Вибір граніту дуже великий: більшість відтінків зеленого, попелясто-чорного, відтінки червоного, гранатового та ін. До того ж, на граніті є дуже ефектний красивий малюнок з прожилками, який дає можливість внести різноманітність в будь який інтер'єр. 
Кожен з кольорiв надає інтер'єру свою чарівність і має певне значення.

Гранатовий і червоний відтінки надають сходам і всьому інтер'єру святкового вигляду, налаштовують на позитивний настрій і оптимізм.

Зеленi гранітнi сходи завжди будуть асоціюватися в будинку з респектабельністю, солідністю і надійністю. Також цей колір буде налаштовувати на спокій, умиротворення і гармонійний лад.

Сірий колір сходів асоціюється з порядком, чіткістю, логічністю, швидким темпом- властивим молодості.

Чорні мармурові сходи матимуть статус офіціозу, строгості і стриманої урочистості.

Сходи і сходинки з природного (натурального) каменю, якi вироблені компанією G-stone, нададуть вам впевненості і сміливості на шляху до успіху та процвітання. 


Тел.: +38(067)503-86-00, +38(067)412-70-77 
Факс: +38(041) 362-13-77 
E-mail: egrinishin@gmail.com
Skype: g-stone.com.ua

Материалы по теме