uaru☎: +38(067) 503-86-00, +38(067) 412-70-77

Найбільший асортимент виробів з каменю , сучасне ЧПУ обладнання , постійне впровадження інновацій , дворівневий контроль якості , професійна команда дозволяють нам зруйнувати стереотипи в камнеобработке і тим самим розширити межі творчості архітекторів і дизайнерів.

Каміни

Камин из белого мрамора   Каміни – це домашнє вогнище, джерело тепла, комфорту та затишку, ознака витонченого, вишуканого смаку власника в будь-якому котеджi, заміському будинку. Багатьма магічними властивостями їх наділяють. Місце стихії Вогню, символ розкоші та спроможності, предмет оздоблення та данина традиціям –  лише мізерна частина характеристик, що притаманнi чудовому предмету в інтер'єрi. Давно відомо, що ніщо так сильно не приковує погляд людини, як струмінь води, що ллється і тремтячі відблиски та язики полум'я, що переливаються.

  Історично, вигляд домашнього вогнища змінювався, він удосконалювався, набував іншого вигляду, художньої цінності. При будівництві середньовічних замків, грубі вогнища з камiння набували вигляду вишуканих камінів- центру спілкування та затишку всіх домочадців. Мармурові каміни містили дух благородного каменю, біля якого відпочивали і вели бесіди. Зовнішній вигляд камінів змінювався під впливом смаків та традицій, матеріалів та технологій, особливо з розвитком архітектурних стилів та дизайном епох. Але завжди, незалежно від бажань та можливостей, в архітектурних стилях було незмінним одне – використання мармуру при виготовленні порталу та облицювання каміна. Всі відомі архітектори, дизайнери скульптори та художники, пробували свої сили в дизайнерських рішеннях, розробляли декор каміна.

   Портали та облицювання каміну підкреслюєють архітектурний стиль.

Суворий, прикрашений, вишуканий з чорного мармуру з рельєфними малюнками та скульптурами з античного світу камін-є  візитною карткою англійського стилю.

Різьблений портал, білий з позолотою мармур і позолочена бронза – бароко.

Камін з «театральними» колонами, прикрашений химерними декоративними рослинними візерунками, різьбленими скульптурами – підкреслює стиль ампір.

У теплих відтінках мармурового каміна в поєднанні з облицювальною цеглою, впізнаються ознаки стилю кантрі.

Поєднання скла, металу в облицюваннi порталу та мармурове настінне панно нестандартної форми – стиль "хай-тэк" і т.д.

   Сучасний стиль у мистецтві створення каміна – це сміливі та несподівані поєднання матеріалів, технічних можливостей та форм.  Дизайнери, що розробляють сучасні типи камінів, виготовляють каміни з використанням мармуру контрастних відтінків i фактур. Сучасний камін розкриває красу каменю, акцентує його відтінки у поєднанні з різними матеріалами. Облицювання каміну несе емоційну складову, яка визначає його індивідуальність та ексклюзивність. Сучасний мармуровий камін – це простір стилістичних, колірних, конструктивних та цінових рішень.

   Звичайно, можна замовити та придбати сучасний, красивий камін виробництва Франції, Німеччини. Нині вони вважаються лiдерами стилю i моди. Велика різноманітність типів та видів не дуже дорогих камінів поставляється на будівельний ринок: з відкритою та закритою топкою горіння, з жароміцним склом, з використанням дров, вугілля… Вибір, безумовно, за покупцем, але це - типове рішення для дизайну каміна.

   Якщо ви вирішили стати власником ексклюзивного та неповторного каміну - подивіться нашу колекцію готових робіт. За зразком та прикладом ви можете підібрати тип каміну. Дизайнери компанії врахують усі ваші побажання та розроблять тільки вам властивий варіант. Наші художники i різьблярі по каменю виготовлять з мармуру дорогоцінну оправу для вогню, прикрасять її орнаментом та візерунковим різьбленням, мозаїчними вставками, колонами та капітелями, скульптурними деталями та барельєфами. Оригінальна фактура мармуру в поєднанні з індивідуальним малюнком та кольором додасть вашому каміну елегантності та краси.

  Знання секретів обробки мармуру і великий досвід дозволяють майстрам компанії втілювати будь-які ідеї у виготовленні каміна для замовника. Будь-які оригінальні та творчі задуми вони втілять у реальність. Природна різноманітність кольорової гами мармуру дозволяє нашим майстрам виготовити унікальний портал та облицювання каміна, з урахуванням індивідуальності замовника. Наша компанія працює з багатьма видами мармуру: це білий італійський чи грецький мармур; червоний, жовтий і бежевий з Іспанії та Туреччини; темний тон мармуру - чорний, темно-коричневий та зелений з Індії. У нас є навіть рідкісний блакитний кварцит із Бразилії.

Камін, виготовлений нашими майстрами, буде яскравим i цiкавим елементом iнтер'єу у вашому будинку. Зверніться до нашої компанії і робота наших художників, дизайнерів та майстрів принесе тепло та затишок, умиротворення та спокій у ваш будинок.  Ви з теплотою і вдячністю оціните нашу роботу, а Дух каменю- охоронятиме ваш будинок від будь-яких несподіванок і проблем.


Тел.: +38(067)503-86-00, +38(067)412-70-77 
Факс: +38(041) 362-13-77 
E-mail: egrinishin@gmail.com
Skype: g-stone.com.ua