uaru☎: +38(067) 503-86-00, +38(067) 412-70-77

Найбільший асортимент виробів з каменю , сучасне ЧПУ обладнання , постійне впровадження інновацій , дворівневий контроль якості , професійна команда дозволяють нам зруйнувати стереотипи в камнеобработке і тим самим розширити межі творчості архітекторів і дизайнерів.

Камінь для санвузлів


Мрамор в интерьере ванной комнате   Природний камінь вважається найкращим будівельним матеріалом. Його незмінність властивостей, внутрішня краса, у поєднанні з властивостями міцності, завжди привертали увагу людини. Сучасний будівельний ринок переповнений найрізноманітнішими будівельними матеріалами, більшість яких створенi руками людини i з цiєї причини використання натурального каменю в будівництві та виконанні оздоблювальних робіт стає ціннішим.                                                                               У будь-якому громадському  закладі, готелі, оздоровчому центрі, будинку, квартирі є обладнана кімната особистої гігієни. У будинку або квартирі це невелике приміщення займає особливе місце. Ванна кімната, крім своїх безпосередніх утилітарних функцій, виконує ще функцію приміщення психологічного розвантаження. Це невелике приміщення в будинку являється зоною релаксу, усамітнення та інтиму. Інтер'єр приміщення повинен відповідати цьому призначенню, він має сприяти розслабленню, психологічному настрою, відновленню моральних та фізичних сил.

  Для цих цілей найбiльше підходить натуральний камінь. Його унікальні декоративні якості створюють атмосферу упорядкованості комфорту та затишку, роблять ванну кімнату практичною, сучасною, солідною, в той же час- витонченою, вишуканою i красивою. Мармур, як і багато натуральних каменів, має незамінну властивість – він природний антисептик. Його санітарно-екологічні, естетичні та експлуатаційні властивості особливо важливі для ванної кімнати. Природний натуральний камінь стійкий до температурних впливів вологості, довговічний і міцний.

  Є велика кiлькiсть незаперечних переваг виробiв з природного каменю. Мармурова або гранітна плитка, різьблені фризи, унікальні по дизайну стільниці, витончені раковини, ванни з каменю та санiтарно-технічні прилади додають інтер'єру стрімкості та динамічності, позбавляють ванну повсякденності та нудного декору. Інтер'єр будь-якої ванної кімнати, облагороджений натуральним каменем, підкреслює смак та статус власника. Жива енергетика натурального каменю приносить у будинок гармонію, створює ексклюзивний, неповторний інтер'єр. Вироби та внутрішнє оздоблення ванної кімнати натуральним каменем чудово поєднуються з іншими видами матеріалів- склом, металом. Предмети, виготовлені з цих матеріалів, обов'язково мають  бути присутні у ванній кімнаті. Їхнє поєднання вирішує питання практичності та доцільності вибору образу вашого інтер'єру.

   Якщо ви зупинили свій вибір на обробці та облаштуванні своєї ванної кімнати натуральним каменем, познайомтеся з альбомом наших робіт. Наші художники-дизайнери протягом багатьох років займаються розробкою та створенням інтер'єрів ванних кімнат, а майстри компанії втілюють іх в реальність. Всі ваші ідеї та малюнки будуть враховані під час розробки дизайн-проекту приміщення. Вам можуть бути запропоновані різні варіанти настінних панно чи мозаїки з найрізноманітніших видів каменю.

   Плитка для підлоги або мозаїка з мармуру не буде створювати для вас проблеми. Наші майстри можуть спеціально обробити поверхню підлоги під «старовину». М'яка і приємна рельєфна поверхня підлоги тільки підкреслюватиме вишуканість та значущість приміщення. Природна, унікальна, кольорова гама малюнку каменю дозволяє нашим майстрам створювати неповторний спектр можливих варіантів оздоблення ванної кімнати. Встановлена ​​майстрами компанії різьблена стільниця і хитромудрий умивальник з мармуру або оніксу, особлива чаша ванни з мармуру або граніту вразять погляд ваш і ваших гостей. Туалетні аксесуари з полірованої нержавіючої сталі, натуральної бронзи та латуні або просто нікельоване приладдя – чудово впишуться в інтер'єр і лише додадуть шарму вашій ванній кімнаті. Дизайнери компанії можуть запропонувати вам прикрасити інтер'єр різними елементами декору: різьбленими колонами, мармуровими балясинами, кулями з рідкісних видів каменю, вазами. Все залежить від вашого бажання та смаку.

   Багатолітня робота з каменем та знання «секретів» його обробки дозволяє стверджувати, що робота наших майстрів припаде вам до смаку, ви тiльки зі словами подяки оціните їхню роботу. Ви вирішили змінити свій духовний світ, бажаєте створити розкішну та неповторну ванну кімнату?  Приходьте до нас. Наші художники, дизайнери та майстри кам'яної справи допоможуть вам.


Тел.: +38(067)503-86-00, +38(067)412-70-77 
Факс: +38(041) 362-13-77 
E-mail: egrinishin@gmail.com
Skype: g-stone.com.ua