uaru☎: +38(067) 503-86-00, +38(067) 412-70-77

Найбільший асортимент виробів з каменю , сучасне ЧПУ обладнання , постійне впровадження інновацій , дворівневий контроль якості , професійна команда дозволяють нам зруйнувати стереотипи в камнеобработке і тим самим розширити межі творчості архітекторів і дизайнерів.

Камінь будівельний матеріал

Блоки из натурального камня   У цій статті поговоримо про те, які види каменю використовуються у будівництві, як матеріал. Це граніт, піщаник, вапняк, травертин та мармур. На кожному з них зупинимося детальніше.

   Граніт - міцна гірська порода із зернистою структурою. Отже, виконані з нього підлоги, фасади, підвіконня чи сходи-  довговічнi. Граніт, незважаючи на жорсткість, легко піддається обробці на сучасному обладнанні. Цей матеріал може мати різні кольори: від червоного і коричневого до різноманітних відтінків сірого, зеленого і жовтого. Він морозостійкий і не поглинає вологу.

   Піщаник - менш міцна порода, що не піддається поліруванню. Неможливість здійснити полірування призводить до того, що піщаник залишається матовим. Цей камінь найчастіше має коричневий, червоний, жовтий, світло-сірий або світло-кремовий відтінок. Враховуючи високі показники стирання та водопоглинання деяких видiв піщаникiв, необхідно відзначити, що  їх можна застосовувати винятковим чином для вертикального облицювання. Для покриття підлоги та сходів зовні будинку рекомендують використовувати щiльнi та твердi породи.  

  Вапняк є легким і щільним матеріалом. Він може мати різні відтінки сірого та білого. Такий матеріал малостійкий до різноманітних атмосферних впливів. Найчастіше легкі вапняки пропонуються у вигляді профілів та облицювальної плитки. Щільні породи мають найкращі технічні параметри і для зовнішніх робіт вони застосовуються у вигляді колотих елементів та неполірованої плитки.

   Травертин-цє дуже пористий камінь коричневого і бежевого відтінків, а також відтінку кави з молоком. Підходить він тiльки для вертикального облицювання, це пояснюється високим ступенем стирання (при цьому він шпатлюється мастикою або цементним розчином у тон каменю).

  Мармур – камінь, що піддається обробці та поліруванню, який отриманий з доломіту або твердого вапняку під впливом високої температури і тиску. Зовнішнє облицювання з малим експлуатаційним навантаженням вимагає застосування тільки мармуру з невисоким рівнем водопоглинання. Колір цього матеріалу через якийсь час може втратити інтенсивність, а його поверхня - потьмяніти.


Тел.: +38(067)503-86-00, +38(067)412-70-77 
Факс: +38(041) 362-13-77 
E-mail: egrinishin@gmail.com
Skype: g-stone.com.ua