uaru☎: +38(067) 503-86-00, +38(067) 412-70-77

Найбільший асортимент виробів з каменю , сучасне ЧПУ обладнання , постійне впровадження інновацій , дворівневий контроль якості , професійна команда дозволяють нам зруйнувати стереотипи в камнеобработке і тим самим розширити межі творчості архітекторів і дизайнерів.

Гранітні сходини - вигідне рішення для житлової та адміністративної будівлі.

Гранитные ступени из габбро для входной группы Натуральний камінь був у ціні завжди. У наш час з цього природного матеріалу виготовляють стільниці, підвіконня та сходи. Гранітнi сходини часто виристовуються для створення приємного естетичного вигляду у громадських та адміністративних будівлях. Натуральний камінь має гарні експлуатаційні якості, завдяки чому, вироби з нього здатні прослужити протягом тривалого часу та чудово протистояти атмосферним явищам та великим навантаженням.

  Граніт — це матеріал, який відмінно поєднується, як зі штучними матеріалами (скло, кераміка), так і з натуральними (дерево). Коли разом з гранітом використовуються інші матеріали, існуючий інтер'єр перетворюється і стає оригінальнішим, якщо, звичайно, робота проводилася професійними дизайнерами.

Мало хто знає, що граніт має бактерицидні властивості. Тобто, крім естетичного ефекту ви ще отримуєте на додачу захист власного здоров'я.

Питання вартості граніту хвилює багатьох людей, які вирішили зупинити свій вибір
на ньому.

Вартість визначають наступні моменти:
- вид природного каменю;
- параметри майбутніх сходів — кількість сходів і висота;
- тип обробки поверхні граніту;
- супутні матеріали.

  Фактуру гранітних сходин одержують декількома способами. На сьогодні є 5 способів оздоблення — полірування, шліфування, розпил, бучардування та термообробка. За вашим бажанням сходинам можуть бути надані антиковзкі якості.

  Гранітні сходи, що зазнали шліфування, мають нерівну поверхню. Відповідно, у них і коефіцієнт тертя-ковзання вищий. Цей спосіб обробки найкраще підходить для світлих порід природного каменю. Для темемного кольору більше йде полірування. Незважаючи на ефектнiший зовнішній вигляд, на таких сходах легко посковзнутись. Розпил сприяє утворенню нерівної фактури та проявами природних візерунків на природному матеріалі. Оброблений тепловим методом граніт відрізняється шорсткою поверхнею та злегка оплавленим зовнішнім виглядом. Даний метод має високий антиковзкий ефект.

Переваги готових гранітних сходин: зносостійкість та міцність, вологонепроникність, вони екологічно чистi та мають високі естетичні якості.


Тел.: +38(067)503-86-00, +38(067)412-70-77 
Факс: +38(041) 362-13-77 
E-mail: egrinishin@gmail.com
Skype: g-stone.com.ua