uaru☎: +38(067) 503-86-00, +38(067) 412-70-77

Найбільший асортимент виробів з каменю , сучасне ЧПУ обладнання , постійне впровадження інновацій , дворівневий контроль якості , професійна команда дозволяють нам зруйнувати стереотипи в камнеобработке і тим самим розширити межі творчості архітекторів і дизайнерів.

Гранітна плитка, її застосування та основні характеристики

гранитная плитнка их покостовского гранита Гранітна плитка – природний натуральний облицювальний матеріал, який широко застосовується сьогодні для оздоблення будівель та інших об'єктів. Плитку всередині приміщення використовують для облицювання стін, покриття підлоги, басейнів, колон. Завдяки  розкішному та неповторному малюнку граніту, плитка не  потребує ніякого додаткового декоративного оздоблення, вона лише  полірується та шліфується особливим способом.Кольори граніту варіюються від рожевого, сірого, червоного та помаранчевого тону до відтінків зеленого та синього спектрів. Гранітна плитка дуже довго служить і, з часом, при здійсненні шліфування, не втрачає своїх естетичних якостей. Подібна плитка використовується для створення класичних розкішних інтер'єрів у стилі монументалізму.


разновидность гранитной плитки Основні властивості гранітної плитки.

Експлуатаційні властивості плитки обумовлюються характеристиками граніту. Граніт вважається твердим та міцним каменем природного походження. Граніту не страшні механічні дії i різні природні чинники, такi як перепади температур, дощі, морози чи сильна спека. Граніт стійкий до стирання, це дозволяє використовувати його для облицювання підлоги. Граніт також не поглинає вологу, що робить його хорошим матеріалом для облицювання саун, лазень, басейнів, а також для обробки споруд та фасадів будівель. Граніт застосовують для облицювання декоративних споруд та огорож на присадибних ділянках. Гранiтна плитка за своїми практичними та фізичними параметрами перевершує найякісніші матеріали штучного походження.


Можливо вас зацікавить:

Різновид Українського граніту

Прайс на гранітну плитку


Тел.: +38(067)503-86-00, +38(067)412-70-77 
Факс: +38(041) 362-13-77 
E-mail: egrinishin@gmail.com
Skype: g-stone.com.ua