uaru☎: +38(067) 503-86-00, +38(067) 412-70-77

Найбільший асортимент виробів з каменю , сучасне ЧПУ обладнання , постійне впровадження інновацій , дворівневий контроль якості , професійна команда дозволяють нам зруйнувати стереотипи в камнеобработке і тим самим розширити межі творчості архітекторів і дизайнерів.

Кам'яні гості інтер'єру.

Камень в интерере   На сьогоднішній день на ринку будівельних оздоблювальних матеріалів одне з провідних місць займає натуральний камінь. Він має високі характеристики за міцністю, фізико-механічними властивостями і, звичайно ж, декоративною унікальністю.

   Найбільш поширеним камiнням для обробки є граніт, мармур, онікс та габро.

  Граніт, по своїй сутi є магматичною породою. Для оздоблювальних робіт застосовується граніт рівнозернистої структури. Він складається з біотиту, кварцу та польового шпату, перевага певного відтінку в породi і визначає забарвлення граніту: жовтий, рожевий, червоний, зелений та інші.

 Мармур утворюється під дією високого тиску та температури. Крім мармуру існують мармурові вапняки. Як і мармур, вони утворюються з вапняку та карбонатних порід.

   Існує три різновидностi структури мармуру – дрібнозернистий, середньозернистий та крупнозернистий. Незалежно від текстури, мармур має високу міцність, зносостійкість і довговічність. Камінь легко обробляється, що робить його одним із найпоширеніших оздоблювальних матеріалів.

   При виготовленні облицювальних мармурових плит, як правило, використовують кольорові групи порiд. Колірна гама мармуру досить велика – рожевий, зелений, синій, блакитний, жовтий, коричневий, сірий, чорний. Найдорожчим видом мармуру вважається білий, статуарний: Грецький Thassos та Італійський Carrara Statuario Extra, Statuary Marble, Calacatta Michelangelo Extra.

  Вiднедавна сієніт теж стали використовувати для облицювання. Це пов'язано з легкістю його обробки, в порiвняннi з мармуром і гранітом, а також значною поширеністю місцезнаходження.

   Габбро відносно молодий оздоблювальний матеріал на будівельному ринку. Він являє собою кристалічну породу із зернистою структурою. Основні складові габро – польовий шпат та піроксен, іноді, у незначних кількостях, присутній біотит. Камінь важко обробляється, зате добре полірується, має високу міцність і зносостійкість.

   Також набирає популярності  лабрадорит –ще один різновид граніту. Його переважаючими кольорами є чорний і темно-сірий, рідше світло-сірий, зелений із синіми або золотистими крупинами-зернами, від 3 до 10 см,-(іризація).

   Завдяки різноманітності структури, текстури, широкій палітрі кольорів, а також високим технічним характеристикам цей камінь все частіше використовують для створення неповторного за стилем приміщення.


Тел.: +38(067)503-86-00, +38(067)412-70-77 
Факс: +38(041) 362-13-77 
E-mail: egrinishin@gmail.com
Skype: g-stone.com.ua