uaru☎: +38(067) 503-86-00, +38(067) 412-70-77

Найбільший асортимент виробів з каменю , сучасне ЧПУ обладнання , постійне впровадження інновацій , дворівневий контроль якості , професійна команда дозволяють нам зруйнувати стереотипи в камнеобработке і тим самим розширити межі творчості архітекторів і дизайнерів.

Альтанки з мармуру та граніту

Мiсце для вiдпочинку в саду це - легка будiвля для перепочинку та захисту вiд дощу. Альтанки- це споруди, що стоять пiд дахом, вiдкритi з усiх бокiв. В основному, вони розташовуються так, щоб з них відкривався гарний вигляд.

Беседка из натурального камня

Беседка из натурального камня


 Це мiсце може бути використане для романтичних побачень, для посиденьок веселих компаній, затишних чаювань. Саме в альтанці добре сховатися від сонця в спекотний день, або в дощову погоду загорнутись в плед i читати захоплюючу книгу.
Iсну'є надзвичайно широкий вибір матеріалу для будiвлi альтанки: метал, цегла, натуральне каміння.

Беседка из натурального камняТут ми поговоримо про переваги каменю:

- переносить всі примхи негоди;
- не боїться вогню;
- простий у догляді;
- здатний вписатися в будь-який дизайн;
- має дуже приємну фактуру;
- екологічний, поєднується з іншими матеріалами; великий вибір колірних рішень. Недарма, здавна гранітні стільниці застосовуються там, де є можливість отримати красиву поверхню, стійку до зовнішніх впливів.

Беседка из натурального камня


 Виникає питання, який матеріал варто використовувати – мармур або граніт. Граніт стійкий до впливів клімату, візуально строгіший і фундаментальніший. Відрізняється меншою потребою у догляді. Однак кольорова палітра граніту порівняно з мармуром дещо більш обмежена. 

Беседка из натурального камня

Беседка из натурального камня Мармур, у свою чергу, є матеріалом для будівництва об'єктів.

Альтанку можна декорувати полірованими колонами або різноманітними кованими елементами, скромний фонтан органічно впишеться в дизайн. Кучеряві рослини стануть чудовою прикрасою для альтанки. Поєднання суворого каменю та живої природи потішить вражаючим та яскравим контрастом.

Беседка из натурального камня


 Велика різноманітність кольорiв дозволяє вибрати варіант відтінку на будь-який смак.

 Використання природного каменю, в будь-якому випадку, стане одним з кращих рішень, що поєднує в собі дизайнерську ексклюзивність і практичну ефективність.

 

 Можливо вас зацікавить

Малі архітектурні форми

Фонтани з граніту та мармуру


Тел.: +38(067)503-86-00, +38(067)412-70-77 
Факс: +38(041) 362-13-77 
E-mail: egrinishin@gmail.com
Skype: g-stone.com.ua