uaru☎: +38(067) 503-86-00, +38(067) 412-70-77

Найбільший асортимент виробів з каменю , сучасне ЧПУ обладнання , постійне впровадження інновацій , дворівневий контроль якості , професійна команда дозволяють нам зруйнувати стереотипи в камнеобработке і тим самим розширити межі творчості архітекторів і дизайнерів.

Ритуальний комплекс м. Луганськ

 Великий меморіальний комплекс на кілька поховань змонтовано у Луганську. Основними матеріалами для пам'ятника було обрано Українське Букинське Габро (Galant Gabbro) та Італійський мармур Каррара (Bianco Carrara C). Ритуальний комплекс повністю виготовлено на нашому заводі, на сучасному європейському ЧПУ каменеобробному устаткуванні. Білий мармур дуже гарно виглядає у поєднанні з чорним гранітом.

 З Італійського мармуру були виготовлені такі деталі пам'ятника: колони з канелюрами, фронтон пам'ятника з барильєфом, база під стелою зi сходами. Доповнили красивий ритуальний комплекс двома ангелами з мармуру,що встановленi на п'єдесталах з габро. У проекті даного елітного пам'ятника було передбачено місце для висаджування квітів. Круглий стіл та радіальні лавки з каменю чудово вписалися у загальну архітектуру пам'ятника. Цоколь i огорожу пам'ятника було оригінально виконано в чорному граніті на сучасний стиль. Елітний ритуальний комплекс із мармуру та граніту вийшов цікавим, оригiнальним i, що важливо, простим у подальшому обслуговуванні.


Тел.: +38(067)503-86-00, +38(067)412-70-77 
Факс: +38(041) 362-13-77 
E-mail: egrinishin@gmail.com
Skype: g-stone.com.ua

Материалы по теме