uaru☎: +38(067) 503-86-00, +38(067) 412-70-77

Найбільший асортимент виробів з каменю , сучасне ЧПУ обладнання , постійне впровадження інновацій , дворівневий контроль якості , професійна команда дозволяють нам зруйнувати стереотипи в камнеобработке і тим самим розширити межі творчості архітекторів і дизайнерів.

Ритуальний комплекс у м. Москва

памятник

Елітний ритуальний пам'ятник встановлено ​​в Москві. Ексклюзивний пам'ятник був спроектований нашими спеціалістами за побажаннями замовника. Ритуальний комплекс виглядає розкішно та красиво. З натурального каменю в елітному комплексі використано Український червоний граніт Лезниківського родовища та чорний Індійський граніт Абсолют блек (Absolute Black).

 Стела виконана з чорного граніту, накрита гранітною аркою, встановленою на гвинтових (спіральних) колонах з натурального каменю. Декоративна огорожа пам'ятника виконана у стиль iз гранiтними спіральними колонами з використанням гвинтових балясин, накритими широкими фігурними поручнями з Absolute Black. Антиковзкі смуги по всьому гранітному майданчику пам'ятника- швидше декор, але в той же час і практично. Цілісна надгробна гранітна плита з барельєфом у вигляді троянди вимагає окремої уваги. Прикрасами пам'ятника стали ангели з білого Грецького мармуру Thassos, встановлені на стелі разом із вірменським хрестом. На гранітній балюстраді пам'ятника встановили різьблені вази з граніту для квітів. На пам'ятнику встановлений  Вірменський хрест (Хачкар) із мармуру.

 

 

  У нас можна замовити ексклюзивний  пам'ятник «під ключ»: проектування, виготовлення, встановлення елітного пам'ятника. Наша компанія має великий досвід у виробництві ексклюзивних пам'ятникiв, міських пам'ятників, меморіальних комплексів та скульптур з натурального каменю. У нас представлений весь натуральний камінь, який видобувається в Україні та в наявності  багато блочного каменю з усього світу.


Тел.: +38(067)503-86-00, +38(067)412-70-77 
Факс: +38(041) 362-13-77 
E-mail: egrinishin@gmail.com
Skype: g-stone.com.ua

Материалы по теме