uaru☎: +38(067) 503-86-00, +38(067) 412-70-77

Найбільший асортимент виробів з каменю , сучасне ЧПУ обладнання , постійне впровадження інновацій , дворівневий контроль якості , професійна команда дозволяють нам зруйнувати стереотипи в камнеобработке і тим самим розширити межі творчості архітекторів і дизайнерів.

Авторський пам'ятник з ангелом м. Вінниця

 Авторський пам'ятник на могилу з мармуровою скульптурою ангела встановлено у Вінницькій області. Виконаний із двох видів натурального каменю- з Українського лабрадориту Невірівського родовища та одного з найвідоміших мармурів у світі Італійської Каррари С (Carrara C). Невiрівське родовище лабрадориту характеризується щiльною структурою та невеликою кількістю металу у складі, гарний лабрадорит з невеликою кількістю іризації. Італійський мармур Carrara C (Каррара С) - один із найстійкіших мармурів до впливу атмосферних факторів, має цупку структуру та не потребує гуматури.

 

Фото пам'ятника

 Авторський ритуальний комплекс був виготовлений на сучасному, високотехнологічному ЧПУ обладнанні компанії G-stone. Після монтажу елітного пам'ятника було проведено роботи з нанесення хімічного захисту.


 Вийшов чудовий пам'ятник, справжній витвір мистецтва. Пам'ятник, не тiльки гарний, вiн має i художню цінність. Замовники витратили багато сил і часу, щоб створити цей шедевр, а ми їм у цьому допомогли. Ми впевнені, що його призначення-нести пам'ять про людину, якій вiн встановлений, ​​триватиме не одне десятиліття, а може й сторіччя.


Тел.: +38(067)503-86-00, +38(067)412-70-77 
Факс: +38(041) 362-13-77 
E-mail: egrinishin@gmail.com
Skype: g-stone.com.ua

Материалы по теме