uaru☎: +38(067) 503-86-00, +38(067) 412-70-77

Найбільший асортимент виробів з каменю , сучасне ЧПУ обладнання , постійне впровадження інновацій , дворівневий контроль якості , професійна команда дозволяють нам зруйнувати стереотипи в камнеобработке і тим самим розширити межі творчості архітекторів і дизайнерів.

Меморіальний комплекс із граніту м. Бориспіль.

Шукаєте красиві елітні пам'ятники, меморіальні комплекси чи ексклюзивні пам'ятники з граніту та мармуру, але не завжди знайдене відповідає вашому запиту. Так, на жаль, часто так буває, що будь-який типовий пам'ятник сьогодні називають - елітним або эксклюзивним.

 

Цей проект можна назвати красивим меморіальним комплексом або справдi елітним і ексклюзивним. Вiн виготовлений із червоного граніту Лезниківського родовища та чорного граніту (габро) Букинського родовища. Такі комплекси можуть виготовляти тільки ті компанії, у яких є сучасне каменеобробне обладнання з ЧПУ, а наша компанія G-stone має в своєму розпорядженні саме таке устаткування. Наші фахівці можуть доопрацювати або повністю розробити новий проект ексклюзивного меморіального пам'ятника за вашими уподобаннями або ескiзами, допомогти з підбором натурального каменю, як Українських родовищ так і імпортних матеріалів, які в більшості у нас є.

 

Гранитный памятник в Борисполе Гранитный памятник в Борисполе Гранитный памятник в Борисполе Гранитный памятник в Борисполе Гранитный памятник в Борисполе Гранитный памятник в Борисполе Гранитный памятник в Борисполе Гранитный памятник в Борисполе Гранитный памятник в Борисполе Гранитный памятник в Борисполе Гранитный памятник в Борисполе Гранитный памятник в Борисполе Гранитный памятник в Борисполе Гранитный памятник в Борисполе Гранитный памятник в Борисполе Гранитный памятник в Борисполе

 

Ця елітний пам'ятник встановлений з цікавою вигнутою огорожею (цоколем), яка служить лавою. Гранітні колони з каннелюрами, кест, квітник по периметру гранітного комплексу, якісно виконаний портрет, вирізані літери, класична кольорова гама, гарна ваза та інше виділяє цей пам'ятник на цвинтарі серед інших, навiть дуже дорогих пам'ятникiв. Ви можете замовити у нас будь-який красивий, оригінальний пам'ятник або розробити разом з нами авторський меморіальний комплекс з натурального каменю, або навіть клеп з граніту і мармуру, прикрасити мiсце  поховання красивою мармуровою скульптурою. Наша компанія пропонує повний спектр послуг від розробки до монтажу елітних пам'ятникiв.  


Тел.: +38(067)503-86-00, +38(067)412-70-77 
Факс: +38(041) 362-13-77 
E-mail: egrinishin@gmail.com
Skype: g-stone.com.ua

Материалы по теме