uaru☎: +38(067) 503-86-00, +38(067) 412-70-77

Найбільший асортимент виробів з каменю , сучасне ЧПУ обладнання , постійне впровадження інновацій , дворівневий контроль якості , професійна команда дозволяють нам зруйнувати стереотипи в камнеобработке і тим самим розширити межі творчості архітекторів і дизайнерів.

Меморіальна скульптура пам'ятник із мармуру м. Київ

Ритуальний пам'ятник має бути таким  же унікальним, як і сама людина

Через рік після втрати близької людини, постає питання про оздоблення місця поховання. Меморіальна скульптура або елітний пам'ятник з мармуру — гідне оформлення могили.   Можливо, хтось скаже, що ніщо вже не зможе повернути рiдну людину і заглушити біль втрати. Але побудувати останній притулок— означає вшанувати пам'ять дорогої людини.  Звичайно, хотілося б, щоб цю роботу виконали професіонали і меморіальний пам'ятник, без додаткових витрат, служив довгі роки.  Нашi роботи можна побачити на багатьох цвинтарях Києва: пам'ятники встановленi на Байковому, Берковецькому цвинтарі та інших.

 

Мемориальная скульптура памятник Мемориальная скульптура памятник Мемориальная скульптура памятник Мемориальная скульптура памятник Мемориальная скульптура памятник Мемориальная скульптура памятник Мемориальная скульптура памятник Мемориальная скульптура памятник Мемориальная скульптура памятник Мемориальная скульптура памятник Мемориальная скульптура памятник Мемориальная скульптура памятник Мемориальная скульптура памятник Мемориальная скульптура памятник

 

Ексклюзивний  пам'ятник може багато розповісти про покійного

Якщо ставити питання про те, як передати ставлення близьких людей до покійного i який встановити пам'ятник , то за рішенням слід звертатися лише до професіоналів. Виробництво ритуальних скульптур із натурального каменю — один з основних напрямків каменеобробного заводу «G-stone». Виготовлення дорого елітного  пам'ятника відбувається в кілька етапів:

  • створення проекту (3D),

  • ліплення,

  • вибір матеріалів,

  • виготовлення;

  • установка.

Протягом усього процесу рішення приймаються відповідно до думки родичів.

 Один із останніх проектів компанії — пам'ятник лікарю. Вiн встановлений на Берковецькому цвинтарі. Матеріал скульптури- білий мармур Тассос , ідеально втілює світлий образ покійного. Композиційний матеріал- коричневий граніт Межирицького родовища, створює монументальну оправу білої скульптури. Акуратні столики, напівкруглі лавочки, ваза для квітів, гранітна плитка на підлозі, клумба — усе це утворює ансамбль. Красивий і дорогий пам'ятник підносить постамент i являється огорожею комплексу.

Скульптура з мармуру з портретною схожістю на повний зріст

Як правило, скульптури та пам'ятники з мармуру на повний зрiст, встановлюються для відомих людей, які зробили внесок у розвиток міста чи країни. Це пам'ятники лікарям, художникам, спортсменам. Безумовно, виготовлення мармурових скульптур та пам'ятникiв замовляють і тим, хто не мав відношення до громадської діяльності. Це винятково Ваш особистий вибір.

Інноваційні італійські верстати ЧПУ виконують на камені найтонші деталi, втілюють схожість із портретом покійного. Потім скульптори вручну завершують витвір ритуального мистецтва.

Художники та дизайнери компанії запропонують Вам варіанти проектів. Наприклад, завжди доречна прикраса — скульптура ангела з мармуру. Це символ вічності та божественної чистоти. Для вираження прижиттєвих уподобань, можна виконати зображення вірного пса, який  охороняє спокій. Або інший об'єкт з натурального каменю, який був дорогий покійному.   


Тел.: +38(067)503-86-00, +38(067)412-70-77 
Факс: +38(041) 362-13-77 
E-mail: egrinishin@gmail.com
Skype: g-stone.com.ua

Материалы по теме