uaru☎: +38(067) 503-86-00, +38(067) 412-70-77

Найбільший асортимент виробів з каменю , сучасне ЧПУ обладнання , постійне впровадження інновацій , дворівневий контроль якості , професійна команда дозволяють нам зруйнувати стереотипи в камнеобработке і тим самим розширити межі творчості архітекторів і дизайнерів.

Елітний меморіальний комплекс із бюстом м.Київ

Мармуровий бюст — благородна античність та престижна сучасна меморіальна скульптура

У музеях, замках та на виставках зустрічаються бюсти, що несуть високу художню та естетичну цінність. Меморіальна скульптура чи пам'ятник із мармуру є чудовим оформленням столиці України. У тому числі й на місцях поховання, таких як Байкове, Берковецьке та інші цвинтарі Києва. Звісно, ​​неможливо передати біль втрати. Проте, родичі та близькі хочуть подбати про гідне оформлення останнього притулку.

 

Ёлитный мемориальный комплекс с бюстом  Киев Ёлитный мемориальный комплекс с бюстом  Киев Ёлитный мемориальный комплекс с бюстом  Киев Ёлитный мемориальный комплекс с бюстом  Киев Ёлитный мемориальный комплекс с бюстом  Киев Ёлитный мемориальный комплекс с бюстом  Киев Ёлитный мемориальный комплекс с бюстом  Киев Ёлитный мемориальный комплекс с бюстом  Киев Ёлитный мемориальный комплекс с бюстом  Киев Ёлитный мемориальный комплекс с бюстом  Киев Ёлитный мемориальный комплекс с бюстом  Киев Ёлитный мемориальный комплекс с бюстом  Киев Ёлитный мемориальный комплекс с бюстом  Киев Ёлитный мемориальный комплекс с бюстом  Киев Ёлитный мемориальный комплекс с бюстом  Киев

 

Красивий ексклюзивний пам'ятник

Професіонали та майстри компанії «G-stone» допоможуть виділити могилу близької людини з багатьох інших. Це можуть бути, як скульптура з портретною подібністю на повний зрiст, так і бюст, що є головними об'єктоми меморіального комплексу.

Один із останніх проектів — портрет барельєф з мармуру в оточенні композиції з габро. Скульптура з каменю розповiдає про найголовніше в життi людини, що померла, i якій імпонував дух морської свободи. Особлива пристрасть — власна яхта. Для погруддя був підібраний  білий мармур Тассос, що передає світлий образ покійного. А композиція з полірованого чорного габро ефектно виділяє на п'єдесталі темну морську гладь.

Берковецький некрополь, в якому встановлювалася скульптура з каменю, з 1986 року закритий для масових поховань, слугує лише для виняткових . Тому важливо було в умовах обмеженого простору створити елітний пам'ятник з мармуру. Дизайнерський проект із габро включає:

  • ефектну огорожу з імітацією буксирного каната;

  • кулі, що означають мир і вічність;

  • компактну лавочку, що гарно обгороджує гіллясте дерево;

  • вазу для квітів та християнський символ;

  • фрагменти морської тематики;

  • антиковзка обробка полірованої поверхні.

Звичайно, це дорогий пам'ятник, який замовляють для відомих та яскравих людей.

Виробництво скульптур з натурального каменю

Під час виготовлення ритуальних скульптур особлива увага придiляється побажанням рідних людей. Увага до найдрібніших деталей дозволяє створити такий  унікальний образ, як і сама людина. Проектування, ліплення, вибір матеріалу, виготовлення та встановлення- трудомісткі етапи процесу створення мармурових та інших пам'ятникiв. Якщо немає необхідності виділяти конкретну тематику, то доречною окрасою мiсця поховання являються скульптури ангелів із мармуру.

Ви висловлюєте своє побажання, а ми, у свою чергу, беремо відповідальність красиво та грамотно його втілити.


Тел.: +38(067)503-86-00, +38(067)412-70-77 
Факс: +38(041) 362-13-77 
E-mail: egrinishin@gmail.com
Skype: g-stone.com.ua

Материалы по теме