uaru☎: +38(067) 503-86-00, +38(067) 412-70-77

Найбільший асортимент виробів з каменю , сучасне ЧПУ обладнання , постійне впровадження інновацій , дворівневий контроль якості , професійна команда дозволяють нам зруйнувати стереотипи в камнеобработке і тим самим розширити межі творчості архітекторів і дизайнерів.

Меморіальний комплекс з мармуру та граніту у Києві.

 Мармуровий портрет у меморіальному комплексі з граніту та габро, виготовлений барельєф у мармурі з портретною подібністю. Елітний надгробний комплекс вироблено компанією «G-Stone» з граніту Лезниківського родовища, чорного Габро Букинського родовища та білого мармуру Тассос. Унікальний стилістично витриманий ескіз, колірна комбінація каменю, складність роботи говорять про те, що це шедевр кам'яного ритуального мистецтва.


 Ефектний похоронний меморіальний комплекс звертає увагу всіх відвідувачів, і мовчки оповідає про те, який помітний слід у душах близьких людей залишила людина після смертi. Вся споруда своїм виглядом символiзує добре слово про покійного і вічну пам'ять. На вертикальній стелі із чорного габро образ покійного виконаний із білого мармуру. Це говорить про високі особисті якості і світлий образ покійного. Стела увінчена православним гранітним хрестом — символом божественної волі та вічності. Декорування гранітними колонами зараховує ексклюзивний пам'ятник до витвору меморіальної архітектури. Вони надають гранітному комплексу статус монументальності. Завершення колон оформлено гранітним куполом, який символiзує перехiд в Боже царство. Оформлення надгробка вазою з граніту показує бездоганну продуманість дизайнерiв «G-Stone» та замовника, естетику та функціональність споруди з граніту. Як вищі сили продумують перехiд земного шляху людини  в небесний, так і близькі люди подбали, щоб квіти завжди квiтували на могилі. Гранітний комплекс закінчується зручним кам'яним столиком та лавкою. Люди завжди можуть прийти, сісти та поговорити з душею покійного, або помовчати. Меморіальні споруди та комплекси з натурального каменю замовляють для створення закінченостi образу та акуратності. Камнеобробний завод «G-Stone» виконує гранітні роботи будь-якої складності.

 Меморіальні комплекси з природного каменю  це - велика композиція з каменю меморіального призначення, яка складається з  гранiтних та мармурових  виробів.

 Елітні гранітні меморіальні комплекси несуть пам'ять про дорогих нам людей. Меморіали з граніту будуть слугувати вiчно.

 Гранітні меморіальні комплекси Житомир, також мармурові меморіальні комплекси Коростишів виробляються в основному в цих регіонах, хоч і продаються по всій Україні та  країнах СНД.

 Якість і ґрунтовність наших кам'яних споруд створюється на віки. Наша компанія приймає замовлення на меморіальні комплекси з каменю будь-якої складностi. Ми використовуємо матерiал з українських родовищ, а також  імпортний граніт і мармур.


Тел.: +38(067)503-86-00, +38(067)412-70-77 
Факс: +38(041) 362-13-77 
E-mail: egrinishin@gmail.com
Skype: g-stone.com.ua

Материалы по теме