uaru☎: +38(067) 503-86-00, +38(067) 412-70-77

Найбільший асортимент виробів з каменю , сучасне ЧПУ обладнання , постійне впровадження інновацій , дворівневий контроль якості , професійна команда дозволяють нам зруйнувати стереотипи в камнеобработке і тим самим розширити межі творчості архітекторів і дизайнерів.

ОБЛВИКОНКОМ, ПЛОЩА (БІЛОРУСЬ, ГРОДНО)

 Комплексне постачання різних виробів з граніту на великий об'єкт у Гродно Білорусь. Реконструкція будівлі облвиконкому та площі перед ним.

Старий граніт було замінено i зроблено усе по-новому з кількох видів граніту: вхідні групи до будівлі,облицювання цоколя, вхідні портали тощо. Було замінено бетонні бордюри на поліровані фігурні бордюри з каменю Капустинського родовища, було покладено велику кількість гранітної пиляної бруківки та плитки мощення.

 По території площі та перед драматичним театром було встановлено велику кількість малих архітектурних форм (МАФ) з граніту. Малі архітектурні форми (МАФ) з каменю Капустинського та Межирицького родовищ граніту дуже доречно і гармонійно заповнили вуличний простір.

Малі архітектурні форми з граніту зроблені у нас на підприємстві на Італійському устаткуванні це: радіальні лавки з червоного граніту, великі квітники з коричневого граніту, точенi підставки із граніту під ліхтарні стовпи, лавки з каменю та багато інших виробів із природного каменю. Об'єкти та вироби з використанням граніту надзвичайно естетичні, практичні та довговічні.

 Наша компанія на постійній основі займається виробництвом Малих Архітектурних Форм з натурального каменю: граніту, мармуру, лабрадориту, травертину, піщанику та інших.


Тел.: +38(067)503-86-00, +38(067)412-70-77 
Факс: +38(041) 362-13-77 
E-mail: egrinishin@gmail.com
Skype: g-stone.com.ua

Материалы по теме