uaru☎: +38(067) 503-86-00, +38(067) 412-70-77

Найбільший асортимент виробів з каменю , сучасне ЧПУ обладнання , постійне впровадження інновацій , дворівневий контроль якості , професійна команда дозволяють нам зруйнувати стереотипи в камнеобработке і тим самим розширити межі творчості архітекторів і дизайнерів.

Фасад офісної будівлі з натурального каменю

 Нашою компанією був реалізований фасад офісної будівлі з натурального каменю в Чернігівській області.

 

 Основний фасад виготовлений із мармуру Грецького родовища, архітектурні елементи фасаду- із граніту Лезниківського родовища. Фасад був облицьований форматною мармуровою плиткою. До цього на фасаді був застосований Кримський вапняк, який був демонтований.

 

 Фасадний декор із граніту був застосований для наступних елементів з каменю: кутові русти з граніту, віконні портали з червоного гранiту "лезники" із замковим камінням, дверні портали. Фасадні архітектурні елементи з каменю були встановлені на каркаси з нержавіючої сталі. Цоколь будівлі був фанерований гранітною рустованою плиткою з великою фаскою, над нею встановлений великий гранітний карниз з плитою для накривання.

 

 Вимощення будівлі виконане з бучардованих, великогабаритних гранiтних плит Лезники. По краю гранітної плитки встановлено водовідвідний лоток із граніту.

 

 Центральна вхідна група також була виконана з червоного граніту, цікаві радіальні форми перил та сходи, з використанням полірованих балясини з каменю. Центральний вхідний портал був облицьований масивними набірними карнизами з великим замковим каменем того ж граніту.

 

 


Тел.: +38(067)503-86-00, +38(067)412-70-77 
Факс: +38(041) 362-13-77 
E-mail: egrinishin@gmail.com
Skype: g-stone.com.ua

Материалы по теме