uaru☎: +38(067) 503-86-00, +38(067) 412-70-77

Найбільший асортимент виробів з каменю , сучасне ЧПУ обладнання , постійне впровадження інновацій , дворівневий контроль якості , професійна команда дозволяють нам зруйнувати стереотипи в камнеобработке і тим самим розширити межі творчості архітекторів і дизайнерів.

Сучасний котедж у Житомирській області.

Будинок у сучасному стилі із застосуванням граніту в облицюванні фасаду, цоколя, паркану, доріжок та балюстрад із двох родовищ натурального каменю Межирицького та Корнинського.

 

 Дуже оригінально вийшли доріжки та вимощення бiля будинку з Корнинського сірого граніту. Гранітна плитка великого формату з термообробленою поверхнею та вузькі смужки полірованого граніту створили разом дуже гарний та вишуканий гранітний килим у дворі. Вхідні групи виготовлені з граніту «Дідковичі». Були встановлені гранітні колони з великими фасками, що примикають до балюстради із граніту. Класичні гранітні балясини із фігурними поручнями ідеально підійшли до гранітного фасаду будинку. Фасад будинку частково фанерований коричневим гранітом з горизонтальними фасками по всій довжині, цоколь будинку виконаний у вигляді горизонтального руста з темно-сірого граніту Леопард.

 

Чудовий паркан із застосуванням гранітних фігурних елементів- гранітних кришок та накривних плит для паркану. Ми створили паркан не тільки красивим, а й практичним, за рахунок замовлених накривних плит для нього по всій його довжині та гранітного цоколя, що захищає його від впливу води.

 

У будинку  сходи та підлоги з мармуру були фанеровані. Замовлено схiдцi з білого мармуру з фігурною обробкою торців.

 

Цікавий сучасний будинок із застосуванням натурального каменю в екстер'єрі та інтер'єрі.

 


Тел.: +38(067)503-86-00, +38(067)412-70-77 
Факс: +38(041) 362-13-77 
E-mail: egrinishin@gmail.com
Skype: g-stone.com.ua

Материалы по теме