uaru☎: +38(067) 503-86-00, +38(067) 412-70-77

Найбільший асортимент виробів з каменю , сучасне ЧПУ обладнання , постійне впровадження інновацій , дворівневий контроль якості , професійна команда дозволяють нам зруйнувати стереотипи в камнеобработке і тим самим розширити межі творчості архітекторів і дизайнерів.

Садиба м. Вільнюс Литва, фонтан з граніту та інші вироби.

 У цьому котеджі використано багато гранітних та мармурових виробів, якi було зроблено нашою компанією. Чудовий будинок розташувався на березі озера у заповідній зоні. Родзинкою цього цікавого проекту та центром загальної уваги став фонтан, що розташувався перед фасадом будинку із граніту Омелянівського родовища. Фонтан із граніту має такі розміри: гранітний басейн фонтану діаметром 6 метрів, висота фонтану із граніту 2,5 метри, велика гранітна чаша діаметром 2,2 метри. Гранітний фонтан встановлений з гарним підсвічуванням, з можливостю вибору кількох кольорів,  регулюванням тиску води, фільтрацією води та іншими датчиками. Цікаво розширили зону з камiння навколо фонтану, за  рахунок квітників і радіальних гранітних бордюрів із лабрадориту Очеретянського родовища. Уся територія та доріжки були укладенi плитою мощення товщиною 80 мм з Покостівського та Букинського родовищ, частково для декору було використано Корецьке (Жадківське) родовище гранітів. На території була збудована зона барбекю з гранітною стільницею. Cхiдцi були облицьовані гранітом з урізаними цілiсними гранітними квітниками з червоного граніту. У будинку були зроблені мармурові підлоги та сходи, санвузол фанерований мармуром, хамам. У зонi спа встановлений кутовий камін із мармуру з відкритою топкою.

 

 Наша компанія виконує постачання матеріалів та здiйснює монтажнi роботи не лише в СНД, а й в Литву, Польщу, Чехію, Румунію, Молдову, Німеччину та іншi. У цих країнах ми постійно ведемо проекти і маємо великий список виконаних об'єктів. Ми  постачаємо не лише продукції з натурального каменю українських родовищ, але також налагоджено постачання імпортних матеріалів: травертину, вапняку, мармуру та інших.      

 


Тел.: +38(067)503-86-00, +38(067)412-70-77 
Факс: +38(041) 362-13-77 
E-mail: egrinishin@gmail.com
Skype: g-stone.com.ua

Материалы по теме