uaru☎: +38(067) 503-86-00, +38(067) 412-70-77

Найбільший асортимент виробів з каменю , сучасне ЧПУ обладнання , постійне впровадження інновацій , дворівневий контроль якості , професійна команда дозволяють нам зруйнувати стереотипи в камнеобработке і тим самим розширити межі творчості архітекторів і дизайнерів.

Садиба у м. Житомир (вироби з граніту)

 

 У будівництві приватного будинку на Житомирщині було використано багато різних виробів з натурального каменю. В основному на об'єкті був використаний граніт Дідковицького родовища, іспанський мармур Select Dark Emperador (Дарк Емперадор) та Emperador Light.
 
 На даному об'єкті були встановлені такі  вироби з граніту: гранітні схiдцi, балясини з каменю, перила, підвіконня та інші. Термооброблені сходи з червоного граніту були виготовлені завтовшки 60мм з полірованим торцем. Балясини з коричневого граніту були замовлені у класичному стилі. Складним елементом при виготовленні гранітної балюстради центрального входу було вигнуте радіальне 3D перило з природного каменю. Та для нашого пiдприємства  це не є складнiстю тому, що у нас є сучасне ЧПУ обладнання та професійна команда. Цікавим рішенням стало облицювання вертикальних поверхонь гранітною плиткою формату 100мм*300мм з великою полірованою фаскою. Також на об'єкт були замовлені гранітні капітелі, замковий камінь з Лезниківського граніту, плита на покриття та паркан i багато інших виробів з природного каменю.

 

 

 У будинку були встановлені стільниця з імпортного граніту, камін з піщаника, мармурові стільниці в санвузлах, підвіконня з мармуру.


 Камін було виготовлено з Українського піщаника Ямпільського родовища. «Сільський камін» з натурального каменю був виконаний з колотих блоків піщаника та масивного цільного карнизу.


 Облицювання мармуром ванної кiмнати, виконане матеріалом Імперадор Дарк. Облицювання санвузла мармуром, здійснювалося великими слебами, підігнаними на ЧПУ обладнанні. На мармурових сходах було виготовлено цікаве антиковзне гравіювання. Барельєфну роботу на мармурі виконано на Італійському 5-осьовому ЧПУ верстаті. Також з матеріалу Emperador Dark були виготовлені прямокутні колони з канелюрами, вони виконують роль дверного порталу.


Тел.: +38(067)503-86-00, +38(067)412-70-77 
Факс: +38(041) 362-13-77 
E-mail: egrinishin@gmail.com
Skype: g-stone.com.ua

Материалы по теме