uaru☎: +38(067) 503-86-00, +38(067) 412-70-77

Найбільший асортимент виробів з каменю , сучасне ЧПУ обладнання , постійне впровадження інновацій , дворівневий контроль якості , професійна команда дозволяють нам зруйнувати стереотипи в камнеобработке і тим самим розширити межі творчості архітекторів і дизайнерів.

Садиба у м. Миколаїв

  Красива дворівнева вхідна група з добірного граніту Лезниківського родовища була повністю зроблена у нас на заводі та змонтована майстрами нашої компанії. Щаблі з граніту з гідроабразивною обробкою поверхні Water Jet. Гвинтові колони з граніту були встановлені не тільки для декору, але й для додаткового посилення мiцностi вiд  навантаження. На балконі красиво підкреслили портал гранітними півколонами з капітелями, що переходять у декоративний карниз з того ж граніту. На всі гранітні тумби балюстради були встановлені кулі із природного каменю. Вiдкоси вхідних порталів були облицьовані гранітними плитами.
 
  Також був використаний камінь для облицювання дворівневих закритих балконів.  Перед нами стояло завдання сховати бетонний пояс між поверхами та несучу металоконструкцію між вікнами. Для облицювання бетонного поясу було замовлено карниз та плитку з натурального каменю, яка ефектно продовжила радіальний гранітний карниз. Щоб зашити металоконструкцію з двох сторін наші фахівці запропонували використати прямокутні колони з граніту з канелюрами та базами.
 
 На будiвництвi було використано багато грецького мармуру для облицювання фасаду будинку. Для внутрiшнiх стiн -турецький рожевий мармур, на підлогах було укладено поліровану гранітну плитку з Капустинського та Лезниківського гранітів.


Тел.: +38(067)503-86-00, +38(067)412-70-77 
Факс: +38(041) 362-13-77 
E-mail: egrinishin@gmail.com
Skype: g-stone.com.ua

Материалы по теме