uaru☎: +38(067) 503-86-00, +38(067) 412-70-77

Найбільший асортимент виробів з каменю , сучасне ЧПУ обладнання , постійне впровадження інновацій , дворівневий контроль якості , професійна команда дозволяють нам зруйнувати стереотипи в камнеобработке і тим самим розширити межі творчості архітекторів і дизайнерів.

Садиба Київська обл., Стоянка

 Цікавий будинок у лiсi під Києвом. Нашій компанії було поставлене завдання розробити та спроектувати гарну вхідну групу та цоколь із коричневого граніту Межирицького родовища. У замовника було побажання, щоб вхідна група з натурального каменю була радіальна. Наша компанія зробила всі роботи «під ключ»: проект вхідної групи, цоколя та доріжок, виробництво виробів з граніту для вхідної групи, доставку та монтаж граніту.

 Цокольний поверх був фанерований полірованою плиткою Межирицького родовища, на вулиці були встановлені гранітні підвіконня, класична балюстрада з коричневого граніту. Майданчик перед будинком було виконано з двох видів гранітів: Покостівського та Межирицького родовищ, задній двір, доріжки та вимощення навколо будинку з повно-пиляної бруківки із сірого граніту, з термообробленою поверхнею. Внутрішня драбина, що йде з цокольного поверху на 1 поверх, була облицьована гранітом Дідковицького родовища. Внутрішні підвіконня у будинку були виконані з Іспанського бежевого мармуру Крема Марфіл. У залі було встановлено мармуровий портал із Іспанського мармуру Crema Marfil. Камін був виготовлений з блокового мармуру, завезеного нашою компанією, на Італійському 5-осьовому обробному центрі Brembana Maxima 5A.

 Наша компанія-є найбільшим постачальником блокового, імпортного, натурального каменю в Україні. В наявності та під замовлення блоки мармуру, травертину, оніксу та граніту. Великий склад імпортних блоків з Італії, Греції, Іспанії, Індії, Ірану та багатьох інших країн. 

 У санвузлах були встановлені мармурові стільниці, в хамамі були змонтовані полиці з граніту та велика чаша для води об'ємом 15 літрів!

 Загалом вийшов чудовий будинок, камінь надав будинку розкоші та елегантності. Використання природного каменю в інтер'єрі та екстер'єрі не тільки додає ошатностi житлу, але й красиво  виглядає, також, що дуже важливо, не вимагає ніякого додаткового догляду, витрат часу та грошей. Вам залишається більше часу для Вашої родини. 


Тел.: +38(067)503-86-00, +38(067)412-70-77 
Факс: +38(041) 362-13-77 
E-mail: egrinishin@gmail.com
Skype: g-stone.com.ua

Материалы по теме