uaru☎: +38(067) 503-86-00, +38(067) 412-70-77

Найбільший асортимент виробів з каменю , сучасне ЧПУ обладнання , постійне впровадження інновацій , дворівневий контроль якості , професійна команда дозволяють нам зруйнувати стереотипи в камнеобработке і тим самим розширити межі творчості архітекторів і дизайнерів.

Тактильна плитка з природного граніту - цивілізоване та модне оздоблення

Такий варіант покриття прийшов з Європи, як і багато інших удосконалених технологій у будівництві та архітектурі. На сьогодні в Україні тактильна плитка зустрічається переважно у великих містах: в аеропортах, на вокзалах,в медичних установах, метрополітенах. Компанія «G-stone» рекомендує всім, хто бажає максимально функціонально та ефектно оформити територію, обміркувати рішення про те, щоб купити, та якісно покласти гранітну тактильну плитку.  

 

тактильная плита тактильная плита тактильная плита тактильная плита тактильная плита тактильная плита тактильная плита тактильная плита тактильная плита тактильная плита тактильная плита тактильная плита тактильная плита тактильная плита тактильная плита тактильная плита тактильная плита

 

Гранітна тактильна плитка — це облицювальний будматеріал, який виготовляється з різних сортів натурального граніту з нанесенням об'ємних елементів. Призначення — інформаційний навігатор для людей з обмеженими можливостями та протиковзка обробка пішохідної частини. Як бізнесменам, так і приватним особам, це ще один спосіб гідно і престижно зарекомендувати себе не тiльки в оточенні  сім'ї, а i в суспільстві.

 

Чому краще замовляти тактильну плитку з натурального граніту?

  1. Міцність та зносостійкість граніту відома і доведена не лише роками, а й століттями. Будь-який штучний матеріал лише намагається зімітувати якості та характеристики натурального каменю, але повною мірою це ще ніяким аналогам досконало не вдавалося. Граніту не страшні перепади -40°C до +50°C. Безперечно, в Україні такі температурні режими малоймовірні. Але факт, що подібні характеристики говорять про стійкість до інтенсивної механічної дії, є вирішальним для розумного будівництва на перспективу.
  2. Укладання та облицювання гранітною плиткою — дорогий та елітний спосіб оформлення території. Ймовірно, замінники обійдуться дешевше, але термін експлуатації та зовнішній вигляд значно програють у порівнянні із натуральним шляхетним каменем. Граніт пiднiмає статус особнякам i закладам.
  3. Це просто економічно вигідно та обґрунтовано. Камнеобробний завод «G-stone» — інноваційне підприємство, облаштоване італійським обладнанням. У нас працює кваліфікований персонал. Ми, безпосередньо, співпрацюємо з українськими та зарубіжними видобувними компаніями. Звертаючись у «G-stone», Ви забезпечуєте себе якісним будматеріалом за об'єктивну ціну, не переплачуєте посередницькі накрутки та непрофесійну працю. Крім виготовлення, наші співробітники якісно укладають тротуарну  плитку.

 

 Особливості фрезерованого граніту

 В обладнаних цехах заводу, фрезерування будь-якого ступеня складності може бути виконане в будь-яких обсягах. У загальних технологіях обробки каменю, фрезерування — це спосіб унікального та вишуканого декорування, без нанесення додаткових штучних матеріалів. У випадках із тактильною плиткою з граніту — виробництво об'ємних малюнків на цілісній кам'яній плитці. Такі позначення вміють читати люди з вадами зору. Найчастіше наноситься малюнок різних форм ( вiр несе попереджувальний зміст), а також поздовжні та діагональні рифи (показують напрямок руху).

 

 Замовляючи тактильну гранітну плитку, ви забезпечуєте собі та оточуючим комфортне переміщення у будь-яку пору року. А також позиціонуєте себе в суспільстві , як гуманну та прогресивну людину. 


Тел.: +38(067)503-86-00, +38(067)412-70-77 
Факс: +38(041) 362-13-77 
E-mail: egrinishin@gmail.com
Skype: g-stone.com.ua

Материалы по теме